PS3 vs X360

Popatrz na firme Nintendo ich zabezpieczenia jakos sa trudniejsze do obejscia… :stuck_out_tongue:

popatrz na jakich nosnikach sa produkowane gry nintendo :?

Nintendo ma swoj standart i te nosniki niesa dostepne na rynku …a jezeli sa to napewno bardzo sa drogie i ciezko jest je odstac!

No własnie i to jest doby sposób na zabezpieczanie gier… :stuck_out_tongue:

Gry na ps 3 beda na nosnikach bluray ;]

A na Xbox-a caly czas na DVD moim zdaniem dali du… z ta wlasnie sprawa ;]

ale uniemozliwia ogladanie filmow DVD ( w przypadku nintendo) a wiekszosc uzytkownikow konsol rownierz po to kupuja konsole jako centrum rozrywki ;]

Nie wiedziałem :oops: :expressionless: . Gdyby nie ceny, to większość miałaby oryginalne gry.

Tempest 8)

To, że PS3 jest mocniejsze od Xbox’a 360 nic nie znaczy, bo wygląd i rozbudowanie gier zależy od programistów. A co do mocy to chyba mówisz o grafice, bo w tym PS3 wygrywa, ale nie w mocy procesorów.

Archeolog sie znalazł :mrgreen:

Ps3 da rade taka jakiej nie ujrzycie na zadnej innej konsolce rownież to samo bedzie z Xbox 360 tu bedzie giga bitwa poczekajcie az sie ukaża jakieś tytuły które beda wyciskały ostanie poty z tych maszynek to dopiero bedzie można pogadac.Ja choć jestem prawdziwym graczem to kupie tylko PS3 bo na dwa sprzęty mnie nie stać ale bede zadowolony na pewno za ta maszynke warto dac kazda sume no prawie każdą :d pomijajac allegro oczywiście he h 4.500 zł za szt. czekam na moj dzień kiedy bede ja miał z jakimiś grami fajnie bedzie GT5,Nowy PES i Crysis

głupie gadanie. z cenami gier na peceta było podobnie. w ciągu ostatnich lat bardzo potaniały, ale jakoś piraci nie zniknęli…

nikt nikomu nie każe grać na konsoli - jak kogoś nie stać, to trudno. albo po co tyle kasy wydawać, jak można ukraść?

a co do konsol. ta i ta to fajny gadżet. ale pady XBOXa 360 biją inne na głowę

Ceny gier nie potaniały. Tutaj się mylisz. Dobre tytuły zawsze kosztowały w granicy od 120zł-250zł. Już nie mówiąc o konsolach. Oczywiście były wyjątki, ale takowych było mało. A ceny gier mają stanieć do 20-40 zł, wtedy piractwo zniknie. Daleko szukać: Ceny systemów operacyjnych na rynku amerykańskim są 5 razy mniejsze niż w Polsce. Tam Windows XP kosztuje około 70zł. Czyli można taniej sprzedawać?? MOŻNA!! Tylko po co?? Wszyscy to mają w *****.

Sam bym kupił wiele tytułów gdyby były tańsze, ale tak jak ktoś zauważył wole pożyczyć od kumpla, albo zrobić sobie “kopie zapasową” i *********** na developerów.

Radzę uważać na słownictwo :?

boczi

taa ja tam wole XBOXa 360 po co przepłacać skoro gry na PS3 zaczynają wychodzić i sa 2x droższe niż na XBOXa a GTA4 tak ma wyjść na XBOXa też PS3 jest drogie przez ten blu-ray i tu nie kieruj się żeby kupowac konsoli dla 2 gier

ja tam zamierzam kupić XBOXa 360 bo wyjdzie GTA4 i jest wiele innych ciekawych gierek na ta konsolę

Np. jakie?

To co miało zostać przy DVD :shock: ? Szczerze mówiąc nie wiem jak takie GTA4 zmieści się na dvd, wytłumacz mi.

PS. bez obrazy Pax ale nawet nie wiesz o czym piszesz. Wejdź i poczytaj:

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=31866