PS3 vs X360

(Matejo Master) #1

Jak muślicie jaka konsola wygra, moim zdaniem to ps3, kupie je dla GTA 4 i GT5 MNIAM! !!

(El Presidento) #2

A skad wiesz ze ma byc GTA 5 , tez bym wybral ta konsole bardziej przysłościowa ale Kompuetry rządzą 8)

(Kamillo Voids) #3

moim skromnym zdaniem na pewno wygra tą rywalizacje PS3! !!

(JHS:PL) #4

Taa PS3 wygra bo jak zwykle beda wszyscy kupować PS3 dla piratów… :stuck_out_tongue:

(Szeryf118) #5

Odpuść sobie takie posty :evil: !!

Tempest 8)

(Adampigan) #6

zenek gt to gran turismo

(JHS:PL) #7

(Blood King) #8

Gdyby nie ceny oryginalnych gier to może tak by nie było. Zgadzam się z Tobą JHS:PL

(>Ziom<) #9

PS3 = Nowe technologie, większy power.

Ale i tak najważniejsza jest grywalność :slight_smile:

A czemu wszyscy zapominają w walkach Next-genów o Revo? To może być czarny koń rywalizacji bo zapowiada się ciekawie!

(Blood King) #10

Nie wiem czy wiecie, ale koszt narzędzi, który pozwoli tworzyć na PS3 kosztuje 17mln USD! Dowód?

Tekst pochodzi ze strony gry.wp.pl. Gdybym miał wybierać między PS3, a X360 wybrałbym X360 bo wydaje mi sie bardziej przyszłościowy. Podkreślam, że to moje zdanie. :x

(Koks497) #11

Czlowieku widze ,ze niemasz pojecia o tej konsoli .

A prawdziwi gracze niekupuja piratow … .

PS3 bedzie prezentowac wiele roznych zastosowan uniemozliwiajacych kopiowanie gier , badz pewny ,ze gre na ps 3 bedzie 10 razy ciezej skopiowac niz na ps 2 !

niewiem czy wiesz ale ps 3 bedzie bardziej przyszlosciowy niz Xbox360 bo ps3 jest mocniejsze od Xbox-a … takze niewiem o jakiej przyszlosci mowisz.

Tak czy inaczej jako prawdziwy gracz zakupie obydwie konsole … bo na obydwie beda Hity … a o Nintedo nawet niemysle …zaluje ,ze wydalem pieniadze na Gamecube bo na ta platforme jest tylko dostepny jeden dobry tytul : Resident Evil 4 nic wiecej … moim zdaniem Gamecube to porazka.

oczywiscie ,ze by tak niebylo ale Developer musi jakos zarabiac , takie ceny byly i beda.

(LiL Banana) #12

X360 RoX! !!

(Blood King) #13

Klin , ale popatrz na koszta narzędzi do tworzenia na PS3. Mało którą firme na taki wydatek stać.

(Koks497) #14

panu juz podziekujemy :shock: :shock: :shock:

(LiL Banana) #15

Porownaj sobie dane techniczne ps3 a x360

(Koks497) #16

ja sobie porownalem kolego ;]

(LiL Banana) #17

No i jak?? Zapodaj no te dane techniczne…

A co tu porownywać skoro x360 wymiata ;] 8) :diabel: ;]

(Koks497) #18

W PSX Extreme wszystkop jest ladnie opisane ;]

(JHS:PL) #19

Heh ale naiwni ci ludzie, tak mi sie zdaje ze Sony podobna gadke zapuszczało przy premierze PS2 i… PS2 było pierwsza spiratowana konsola next gen. :stuck_out_tongue: Sony nawija teksty w stylu Mikrosoftowego “Bezpieczny Windows”.

(Koks497) #20

bo jako pierwsza wyszla :?

Wszyscy wtedy zbierali kase na ps2 , Xbox wyszedl 1.5 roku pozniej !

Kazde zabezpieczenie da sie zlamac , maszyne jest latwo oszukac.

Jakie zabezpieczenie by niewyszlo bedzie tak czy inaczej zlamane, roznia sie one tylko stopniem ciezkosci niczym wiecej … .

Ale niestety sa na tym swiecie zlodzieje ;]