PS3 vs Xbox 360 vs PC

(Jarek Ostaj) #1

Witam.

Otoz mam maly problem:

• niewiem co wybrac....

Mam do wybrania

-PS3

-Xbox 360

-PC

Chodzi mi oto zeby byla jak najlepsza grafika..

(Marjaan) #2

zależy jaką kwotę masz do wydania na PC :smiley:

ale ja polecam tak czy siak PCta ;]

(Sevrild) #3

Raczej PS3, biorąc pod uwagę FIFE 08...

• na PC jako tako (niczym graficznie się nie różni od poprzednich części)

• XboX360 ładna grafika, aczkolwiek nie najlepsza

• PS3 grafika zdecydowanie najładniejsza spośród tych 3 typów (BlueRay)

Jednakże polecam PC, ze względu na ceny gier na konsole, a zainwestowanie w dobry komputer umożliwia przyzwoitą grę, na wysokich detalach.

Dochodzi do tego przeglądanie internetu itp :wink:

(Dawiddek55) #4

konsolą tylko gra no i noże net, a komp???gry, net, programy, i wiele innych! !!

(iwa nike) #5

nie jestem aż tak tego pewnien :slight_smile: :slight_smile:

(pycia14) #6

viewtopic.php?f=21&t=243768

(Lobek52) #7

Wyjdzie, wyjdzie.. Tylko troche później :wink:

Co do wyboru ... zależy co potrzebujesz.. ja na Twoim miejscu zrobiłbym pewną kombinacje.. X360 + PC do netu itd

No i podstawą jest TV z HD .. :stuck_out_tongue:

PS3 jeszcze nie rozwinęło w pełni swoich skrzydeł, i nie pokazało jeszcze wszystkiego, co potrafi :slight_smile:

Pozdrawiam.

(Maciej Szankin) #8

Na PC masz wolną wolę co do modyfikacji.

PS3 jest najwydajnieszje.

x360 jest wydajne i sporo ciekawych tytułów.

(Jarek Ostaj) #9

a czy xbox 360 jest dobry ??

gdzie kupic

a po co jest np 20 gb dysku ?

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 19:04 został dopisany post przez kjiu

a czy xbox 360 jest dobry ??

gdzie kupic

a po co jest np 20 gb dysku ?

(Mateusz 931) #10

i ja mam pytanie, czy do normalnego dość już starego telewizora SONY crt, 32' mozna by podpiąć Xbox'a ? Czy tylko jeżeli ma się tv z hd to warto zainwestować w konsolę ?

(Dankwi) #11

Będzie to wyglądało nie wiele lepiej od starego xboxa i mogą być problemy z odczytaniem tekstu, ale wciąż sobie pograsz. Zależy jakiej klasy jest ten tv, czy jest płaski ekran itp.

(Mateusz 931) #12

Aha nie tylko tak się zastanawiałem, bo zawsze co widzę to piszę , "jak masz telewizor z hd to możesz brać" więc zastanawiałem się czy na przeciętniakach pójdzie. To wszystko co chciałem wiedzie. Dzięki.

(Dankwi) #13

Możesz bez problemu podłączyć do monitora, jeśli będzie Ci się grało niewygodnie na telewizorze.

(Wodzik88) #14

hehe to co Wy tu piszecie jest śmieszne, a szczególnie "Rian" koleś Ty widziałeś w ogóle 360-tke??........... szkoda słów. "destroy" pewnie że możesz podłączyć i będzie dobra grafika, sam przez pewien okres tak grałem GOW wygląda super i niech mi ktoś nie pisze że grafa jak na X1 ... żenada. PS3 nie polecam (mam oby dwie konsole)

"Raczej PS3, biorąc pod uwagę FIFE 08...

• na PC jako tako (niczym graficznie się nie różni od poprzednich części)

• XboX360 ładna grafika, aczkolwiek nie najlepsza

• PS3 grafika zdecydowanie najładniejsza spośród tych 3 typów (BlueRay)"

kolejny śmieszny text hehe

i co z tego że ma BlueRay ??

ogólnie Fify niczym się nie różnią (moze min detalami)

"Jednakże polecam PC, ze względu na ceny gier na konsole, a zainwestowanie w dobry komputer umożliwia przyzwoitą grę, na wysokich detalach."

Tak, tyko przez ile?? rok??

PS3 nie rozwinie swoich skrzydeł, ponieważ nie da rady, oto przykład http://polygamia.pl/dlaczego-ps3-jest-slaba

PS3 vs. 360 http://pl.youtube.com/watch?v=4HJBIJhKOTA hehe troche to jest śmieszne ale jest

teraz zalezy w co chcesz grac czy Gear of War, Ace Combat 6, DOA, na X 360 lub Tekken, MGS ... itd na PS3, co do gier to na x360 jest ich więcej i zwolennicy Ps3 mogą być źli ponieważ developerzy którzy robili gry na Ps1,2 zaczęli podpisywać umowy z Microsoft-em i słynny Devil may cry, alone in the dark wychodzą na 360.

Więc naprawdę weź to pod uwagę

p.s X360 i TV HD 37' Wymiata :stuck_out_tongue:

Polecam Xbox 360 Elite !!