PS3 vs Xbox 360 vs PC

Witam.

Otoz mam maly problem:

  • niewiem co wybrac…

Mam do wybrania

-PS3

-Xbox 360

-PC

Chodzi mi oto zeby byla jak najlepsza grafika…

zależy jaką kwotę masz do wydania na PC :smiley:

ale ja polecam tak czy siak PCta ;]

Raczej PS3, biorąc pod uwagę FIFE 08…

  • na PC jako tako (niczym graficznie się nie różni od poprzednich części)

  • XboX360 ładna grafika, aczkolwiek nie najlepsza

  • PS3 grafika zdecydowanie najładniejsza spośród tych 3 typów (BlueRay)

Jednakże polecam PC, ze względu na ceny gier na konsole, a zainwestowanie w dobry komputer umożliwia przyzwoitą grę, na wysokich detalach.

Dochodzi do tego przeglądanie internetu itp :wink:

konsolą tylko gra no i noże net, a komp???gry, net, programy, i wiele innych! !!

nie jestem aż tak tego pewnien :slight_smile: :slight_smile:

viewtopic.php?f=21&t=243768

Wyjdzie, wyjdzie… Tylko troche później :wink:

Co do wyboru … zależy co potrzebujesz… ja na Twoim miejscu zrobiłbym pewną kombinacje… X360 + PC do netu itd

No i podstawą jest TV z HD … :stuck_out_tongue:

PS3 jeszcze nie rozwinęło w pełni swoich skrzydeł, i nie pokazało jeszcze wszystkiego, co potrafi :slight_smile:

Pozdrawiam.

Na PC masz wolną wolę co do modyfikacji.

PS3 jest najwydajnieszje.

x360 jest wydajne i sporo ciekawych tytułów.

a czy xbox 360 jest dobry ??

gdzie kupic

a po co jest np 20 gb dysku ?

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 19:04 został dopisany post przez kjiu

a czy xbox 360 jest dobry ??

gdzie kupic

a po co jest np 20 gb dysku ?

i ja mam pytanie, czy do normalnego dość już starego telewizora SONY crt, 32’ mozna by podpiąć Xbox’a ? Czy tylko jeżeli ma się tv z hd to warto zainwestować w konsolę ?

Będzie to wyglądało nie wiele lepiej od starego xboxa i mogą być problemy z odczytaniem tekstu, ale wciąż sobie pograsz. Zależy jakiej klasy jest ten tv, czy jest płaski ekran itp.

Aha nie tylko tak się zastanawiałem, bo zawsze co widzę to piszę , “jak masz telewizor z hd to możesz brać” więc zastanawiałem się czy na przeciętniakach pójdzie. To wszystko co chciałem wiedzie. Dzięki.

Możesz bez problemu podłączyć do monitora, jeśli będzie Ci się grało niewygodnie na telewizorze.

hehe to co Wy tu piszecie jest śmieszne, a szczególnie “Rian” koleś Ty widziałeś w ogóle 360-tke??.. szkoda słów. “destroy” pewnie że możesz podłączyć i będzie dobra grafika, sam przez pewien okres tak grałem GOW wygląda super i niech mi ktoś nie pisze że grafa jak na X1 … żenada. PS3 nie polecam (mam oby dwie konsole)

"Raczej PS3, biorąc pod uwagę FIFE 08…

  • na PC jako tako (niczym graficznie się nie różni od poprzednich części)

  • XboX360 ładna grafika, aczkolwiek nie najlepsza

  • PS3 grafika zdecydowanie najładniejsza spośród tych 3 typów (BlueRay)"

kolejny śmieszny text hehe

i co z tego że ma BlueRay ??

ogólnie Fify niczym się nie różnią (moze min detalami)

“Jednakże polecam PC, ze względu na ceny gier na konsole, a zainwestowanie w dobry komputer umożliwia przyzwoitą grę, na wysokich detalach.”

Tak, tyko przez ile?? rok??

PS3 nie rozwinie swoich skrzydeł, ponieważ nie da rady, oto przykład http://polygamia.pl/dlaczego-ps3-jest-slaba

PS3 vs. 360 http://pl.youtube.com/watch?v=4HJBIJhKOTA hehe troche to jest śmieszne ale jest

teraz zalezy w co chcesz grac czy Gear of War, Ace Combat 6, DOA, na X 360 lub Tekken, MGS … itd na PS3, co do gier to na x360 jest ich więcej i zwolennicy Ps3 mogą być źli ponieważ developerzy którzy robili gry na Ps1,2 zaczęli podpisywać umowy z Microsoft-em i słynny Devil may cry, alone in the dark wychodzą na 360.

Więc naprawdę weź to pod uwagę

p.s X360 i TV HD 37’ Wymiata :stuck_out_tongue:

Polecam Xbox 360 Elite !!