PS4 czy Xbox One?

“To już ostatni taki temat, obiecuję :)”

Posiadam konsole PSP i PS3, chcę kupić PS4. Mój starszy brat który w swoim mieszkaniu (Ma 29 lat, żyje na swoim) Xboxa 360 namawia mnie bym się przerzucił na Xboxa i kupił Xbox One. Ale ja się nie daję przekonać i dalej się upieram przy PS4. Ale małych wątpliwości nabieram czytając te 10 powodów dla których warto kupić Xbox One albo Xbox 360 ma 10 lat gdzie wypisują jej wspaniałe możliwości (przykładowo, o Xboksie One tu przecież mowa) itd. Warto zerwać z rodziną PlayStation której konsole mam od 3 lat (PSP od 2012, PS3 od 2013) dla jakiegoś Xboxa?

Samodzielnie nie umiesz podjąć decyzji? Czy możesz czekasz na kogoś kto potwierdzi twój wybór?

Obie konsole, czyli Xbox One i PS4 mają swoje wady i zalety, w sieci pełno jest porównań obu konsol i naprawdę nie ma sensu, aby ktoś je jeszcze raz tutaj wymieniał.

Obie konsole mają swoje też swoje Exclusivy, czyli gry dostępne tylko dla tego konkretnego urządzenia. Nikt oprócz ciebie nie wie, w jakie gry grasz, jakie preferujesz, stąd podejmowanie decyzji za ciebie nie ma najmniejszego sensu.

I tak mi już dawno minęła ochota na Xboxa i nigdy nie wróci. Zostaję przy PlayStation

A może Nintendo? 

Prosta sprawa, Ty namów brata żeby kupił XBO a Ty kup PS4. Zamieniajcie się co miesiąc :slight_smile:

Podoba mi się Twoje poczucie humoru ale zostaję przy PlayStation :slight_smile: