Ps4 czy XONE? Co wybrać?

(bedi321) #1

Witam,

Nie wiem czy dodałem ten post do dobrego działu jak do złego to przepraszam. Chciałbym sprzedać Xboxa 360 i zakupić nową konsole od Sony lub Microsoftu. Tu pytanie do was którą konsole wybrać? Zalaży mi na dobrych ścigałkach takich jak Forza/Gran Turismo. Mam kierownice Logitech Driving Force GT ale nie wiem czy zadziała do Ps4. Jeśli by działała to wolałbym wziąść Ps4. Jak wcześniej napisałem która konsole wybrać? Z góry dzięki. :smiley:

(matisto) #2

POLY STATION 4 oczywiście, będzie duuuużo zabawy :). Wpisz w google: xbox one vs ps4 i znajdziesz odpowiedź na swoje nurtujące pytanie, wujek Google pomoże Ci dokonać właściwego wyboru :).

Zły dział, nie pomyliłeś się.

(bedi321) #3

A czy moja kierownica zadziała do Ps4?

(matisto) #4

http://www.simdriving.net/news/all-ps3- … ork-on-ps4

:wink:

(bedi321) #5

Dzięki, wypowie się jeszcze ktoś inny o Ps4/XONE?

Dodane 27.10.2013 (N) 19:48

A jak będzie się spisywał FF w tej kierownicy w połączeniu z PS4?

(Czikit20) #6

Jestem za PS4, głównie z powodu darmowego PSN (mam ps3 i nie wyobrażam sobie płacić za Xbox live…), niższej ceny i prawdopodobnie paru exclusive jak miało to miejsce w ps3.

Do tego dochodzi poczucie, że to “SONY” choć teraz wszystko z chin. Jeżeli zależy ci na ścigałkach to też raczej ps4, ma bardziej symulacyjnego Gran Turismo i możesz dokupić arkadówki np. Drive club czy kolejną odsłonę GIRD’a lub Shift’a.

Do tego PS4 będzie miało parę gierek free2play np świetnego Wat Thunder’a, DC uniwerse i inne.

Ja bym zrobił tak:

Wstrzymał się z nową generacją-wiadomo pierwsze modele mogą być wadliwe(jak przegrzewające się FATki, i padające x360 arcade) choć nie muszą poczekał do jakiegoś “slima” wtedy konsola stanieje i będzie więcej gier.

Dla mnie wybór jest prosty PS4, głownie dla War Thunder i niezawodności mojej PS3.

Pozdrawiam !

(bedi321) #7

Ja mam właśnie X360 Arcade z przed trzech lat i spisuje się świetnie czami wyskakuje błąd nierozpoznana płyta ale ma już on swoje lata, w war thundera też gram ale najbardziej zależy mi na podpięciu mojej kierownicy.

(Czikit20) #8

Powinna działać, kolega wyżej podał linka.

Dodane 27.10.2013 (N) 21:54

Skoro grasz w war thundera to pewnie masz dobrego kompa, a chcesz podłączyć koniecznie kierownice, to może do komputera ? I jakiś fajny symulator np.LFS lub arkejdowy GIRD.

Ja na swojej driving force GT pykam na kompie bez problemu.

(bedi321) #9

Ja mam bardzo słabego pc bo mam geforce 8600gt. Mam podpięta kiere do pc, i sb ciupie w grida, ale chce sb zagrac na konsoli, na 46calowym ekranie w FHD.

Dodane 28.10.2013 (Pn) 14:10

A czy rozdzileczość 4k w filmach będzie obsługiwana przez telewizor samsung kupiony rok temu w listopadzie za 4 tysiące zł? Bo jeśli tak to biore ps4 bez zastanowienia.

(Czikit20) #10

Nie wiem co według ciebie znaczy obsługiwana, jeśli chodzi o wyświetlanie to powinno być ok.

Zależy też jaki samsung- podaj model.

(bedi321) #11

To jest chyba ten: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l … 6400.bhtml napewno z tej serii na takiej nóżce ale nie wiem czy to dokładnie ten.

(Czikit20) #12

Wiesz ile jest modeli z taką nóżką ?? Ale mniejsza o to, powinno działać, ale jakiejś super różnicy nie zobaczysz to tylko FHD :stuck_out_tongue: A, może kiedyś kupisz 4k albo nawet 6k ??

Dodane 28.10.2013 (Pn) 16:46

Wiesz ile jest modeli z taką nóżką ?? Ale mniejsza o to, powinno działać, ale jakiejś super różnicy nie zobaczysz to tylko FHD :stuck_out_tongue: A, może kiedyś kupisz 4k albo nawet 6k ??

(bedi321) #13

Wiem a jeszcze jedno pytanie czy do zestawu z Ps4 będzie dodana jakaś gra czy trzeba będzie kupić samemu z tego co widze gry na ps4 mają kosztować jakieś 250 zł http://www.euro.com.pl/gry-playstation- … -ps4.bhtml nie jest to lekka przesada?

(dragonn) #14

Nowe hity tak kosztują. Druga sprawa - w przypadku PC wydajesz więcej na sprzęt, w przypadku konsoli na gry, suma sumarum wychodzi na to samo.

(Czikit20) #15

Wiesz to konsola nie PC do tego to FIFA która ciągle na ps3 kosztuje 239zł, Stawiam, że takie Gran Turismo po jakimś czasie będzie kosztować 150-99zł

Zależy od gry, np GTA V na ps3 w preorderze kosztowało 199zł z darmową przesyłką do domu. Ale prawdopodobnie będą podobne do tych z ps3/x360

(bedi321) #16

A będą jakieś zestawy z playstation4+playstation camera+playstation muve? takie że w jednym pudełku dosatjemy wszystko?

(Czikit20) #17

Raczej tak, kurde nie jestem jasnowidzem, ale sony pewnie wypuści setki zestawów aby zarobić jak najwięcej.

Ten z Move, ten z grą inny z czym innym.

Dodane 31.10.2013 (Cz) 20:17

Miszczu ostatnio zobaczyłem to: http://www.pssite.com/news-29154-playst … ci_4k.html

Problemem przy 4k może być konsola a nie telewizor, ale mają to dodać w aktualizacjach.

(Sawyer K) #18

Ja tam dylematu nie mam… Po tych wszystkich cyrkach z Xboxem tak się zraziłem do tej konsoli, że wybieram tylko i wyłącznie PS4 :smiley: