Ps4 czy XONE? Co wybrać?

Witam,

Nie wiem czy dodałem ten post do dobrego działu jak do złego to przepraszam. Chciałbym sprzedać Xboxa 360 i zakupić nową konsole od Sony lub Microsoftu. Tu pytanie do was którą konsole wybrać? Zalaży mi na dobrych ścigałkach takich jak Forza/Gran Turismo. Mam kierownice Logitech Driving Force GT ale nie wiem czy zadziała do Ps4. Jeśli by działała to wolałbym wziąść Ps4. Jak wcześniej napisałem która konsole wybrać? Z góry dzięki. :smiley:

POLY STATION 4 oczywiście, będzie duuuużo zabawy :). Wpisz w google: xbox one vs ps4 i znajdziesz odpowiedź na swoje nurtujące pytanie, wujek Google pomoże Ci dokonać właściwego wyboru :).

Zły dział, nie pomyliłeś się.

A czy moja kierownica zadziała do Ps4?

http://www.simdriving.net/news/all-ps3- … ork-on-ps4

:wink:

Dzięki, wypowie się jeszcze ktoś inny o Ps4/XONE?

Dodane 27.10.2013 (N) 19:48

A jak będzie się spisywał FF w tej kierownicy w połączeniu z PS4?

Jestem za PS4, głównie z powodu darmowego PSN (mam ps3 i nie wyobrażam sobie płacić za Xbox live…), niższej ceny i prawdopodobnie paru exclusive jak miało to miejsce w ps3.

Do tego dochodzi poczucie, że to “SONY” choć teraz wszystko z chin. Jeżeli zależy ci na ścigałkach to też raczej ps4, ma bardziej symulacyjnego Gran Turismo i możesz dokupić arkadówki np. Drive club czy kolejną odsłonę GIRD’a lub Shift’a.

Do tego PS4 będzie miało parę gierek free2play np świetnego Wat Thunder’a, DC uniwerse i inne.

Ja bym zrobił tak:

Wstrzymał się z nową generacją-wiadomo pierwsze modele mogą być wadliwe(jak przegrzewające się FATki, i padające x360 arcade) choć nie muszą poczekał do jakiegoś “slima” wtedy konsola stanieje i będzie więcej gier.

Dla mnie wybór jest prosty PS4, głownie dla War Thunder i niezawodności mojej PS3.

Pozdrawiam !

Ja mam właśnie X360 Arcade z przed trzech lat i spisuje się świetnie czami wyskakuje błąd nierozpoznana płyta ale ma już on swoje lata, w war thundera też gram ale najbardziej zależy mi na podpięciu mojej kierownicy.

Powinna działać, kolega wyżej podał linka.

Dodane 27.10.2013 (N) 21:54

Skoro grasz w war thundera to pewnie masz dobrego kompa, a chcesz podłączyć koniecznie kierownice, to może do komputera ? I jakiś fajny symulator np.LFS lub arkejdowy GIRD.

Ja na swojej driving force GT pykam na kompie bez problemu.

Ja mam bardzo słabego pc bo mam geforce 8600gt. Mam podpięta kiere do pc, i sb ciupie w grida, ale chce sb zagrac na konsoli, na 46calowym ekranie w FHD.

Dodane 28.10.2013 (Pn) 14:10

A czy rozdzileczość 4k w filmach będzie obsługiwana przez telewizor samsung kupiony rok temu w listopadzie za 4 tysiące zł? Bo jeśli tak to biore ps4 bez zastanowienia.

Nie wiem co według ciebie znaczy obsługiwana, jeśli chodzi o wyświetlanie to powinno być ok.

Zależy też jaki samsung- podaj model.

To jest chyba ten: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l … 6400.bhtml napewno z tej serii na takiej nóżce ale nie wiem czy to dokładnie ten.

Wiesz ile jest modeli z taką nóżką ?? Ale mniejsza o to, powinno działać, ale jakiejś super różnicy nie zobaczysz to tylko FHD :stuck_out_tongue: A, może kiedyś kupisz 4k albo nawet 6k ??

Dodane 28.10.2013 (Pn) 16:46

Wiesz ile jest modeli z taką nóżką ?? Ale mniejsza o to, powinno działać, ale jakiejś super różnicy nie zobaczysz to tylko FHD :stuck_out_tongue: A, może kiedyś kupisz 4k albo nawet 6k ??

Wiem a jeszcze jedno pytanie czy do zestawu z Ps4 będzie dodana jakaś gra czy trzeba będzie kupić samemu z tego co widze gry na ps4 mają kosztować jakieś 250 zł http://www.euro.com.pl/gry-playstation- … -ps4.bhtml nie jest to lekka przesada?

Nowe hity tak kosztują. Druga sprawa - w przypadku PC wydajesz więcej na sprzęt, w przypadku konsoli na gry, suma sumarum wychodzi na to samo.

Wiesz to konsola nie PC do tego to FIFA która ciągle na ps3 kosztuje 239zł, Stawiam, że takie Gran Turismo po jakimś czasie będzie kosztować 150-99zł

Zależy od gry, np GTA V na ps3 w preorderze kosztowało 199zł z darmową przesyłką do domu. Ale prawdopodobnie będą podobne do tych z ps3/x360

A będą jakieś zestawy z playstation4+playstation camera+playstation muve? takie że w jednym pudełku dosatjemy wszystko?

Raczej tak, kurde nie jestem jasnowidzem, ale sony pewnie wypuści setki zestawów aby zarobić jak najwięcej.

Ten z Move, ten z grą inny z czym innym.

Dodane 31.10.2013 (Cz) 20:17

Miszczu ostatnio zobaczyłem to: http://www.pssite.com/news-29154-playst … ci_4k.html

Problemem przy 4k może być konsola a nie telewizor, ale mają to dodać w aktualizacjach.

Ja tam dylematu nie mam… Po tych wszystkich cyrkach z Xboxem tak się zraziłem do tej konsoli, że wybieram tylko i wyłącznie PS4 :smiley: