PS4 pionowo czy poziomo

Cześć,

Mam dosyć luźne pytanie dotyczące ustawienia/ postawienia konsoli. No więc pionowo czy poziomo?

Według tego co piszą :
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=969&STR=2

A jakie jest wasze zdanie?

Zastanawiam się czy postawić konsole pionowo. Da mi to tylko więcej miejsca na biurku i po za tym router UPC będzie miał chłodniej he he he jakoś wysoka temperatura mu nie przeszkadza (chyba).


Komentarze, które moim zdaniem nic nie wnoszą w temat, obraźliwe i prześmiewcze będę ignorował .
Szkoda że takich komentarzy nie mogę usuwać sam.

Ja bym postawił pionowo ale poziomo.

A masz instrukcję do tego wynalazku?

Jeżeli nie piszę w niej że sprzęt musi pracować w ustalonej pozycji, to możesz sobie ją postawić jak chcesz, czy nawet zawiesić na sznurku pod sufitem.

O ile dobrze zrozumiałem to mniej więcej tak to ma wyglądać :

Czerwonymi strzałkami próbuje pokazać “wylot” ciepłego (gorącego ) powietrza a pomarańczową gdzie mniej więcej są port HDMI, zasilania i ethernet . Z tego co zrozumiałem postawić tak aby wylot powietrza skierować w drugą stronę ( no to przecież już logika podpowiada że tak ma być). Pionowo ale tak jak by poziomo czy jakoś tak?

Brawo ty.

Są podstawki do PS4 ale nie o to mi chodzi.

Nikt nie ma PS4?

Wszyscy sprzedali i czekają na PS5.

Ja mam z metr2 miejsca i nie mam miejsca. Konsola na biurku? U mnie baza wygląda teraz tak.:

Zdjęcie się nie dodało lub bot od cenzury usunął w locie bez zostawiania śladu.

Musiałem jakość obciąć bo za duże.

Kiedyś jak były dyski talerzowe miało znaczenie. Teraz to już chyba tylko szukanie zimnego miejsca w okolicy wyświetlacza.

Prawdopodobnie sprzedali. Poczekam do Slim PS5 :sweat_smile:

No faktycznie nie masz miejsca :rofl:

Monitor 24" teraz będę zmieniał na 27, A większego biurka już nie kupię. Takie problemy 1-go świata

No ja mam TV 26 cali a biurko nie wielkie bo o ile dobrze pamiętam i dobrze napisze wymiary to 119x60 cm.

Zostaje mi około 40 cm do zaaranżowania miejsca tak żeby router UPC nie spalił od temperatury wydostającej się z konsoli+ własnej bo nawet gdy nie gram w gry na PS4 to router na górze jest gorący a do tego dmucha go konsola :laughing:.

Mam tylko jeszcze jeden pomysł aby konsole tylko obrócić w prawo tak aby wylot ciepłego powietrza był skierowany zdała od router ,

Ustaw tak jak Ci się podoba. Na konsolę to źle nie wypłynie, o ile nie zakryjesz jej wlotów/wylotów powietrza.
Ja mam PS3 poziomo i PS4 pionowo. PS5 będzie też pionowo.