PS4 - "przenoszenie" zawartości na PS4 PRO

Cześć,

 

mam obecnie PS4, w planach zakup PS4 PRO. Wykupiony abonament PS+. Na chłodno niby wiem, że mam rację ale wolę spytać:

 

Obecnie mam z PS+ ściągniętą grę Lords of Fallen (była darmowa). Nawet nie odpaliłem i nie ma już jej w “plusie” za free. Dzisiaj kupię z PS Store nowego Batmana, pewnie też nie odpalę szybko, bo mało czasu ale jest za grosze więc warto. Za miesiąc kupuję PS4 PRO, wiadomo loguje się za swój obecny profil PSN:

 

  • czy grę Lords of Fallen będę mógł pobrać? Mimo, że w “plusie” nie jest już dostępna od paru miechów? (tutaj nie mam pewności)

  • rozumiem, że Batmana też ponownie pobiorę za free? (tu raczej pytanie retoryczne?)

 

Pzdr.

Te gry, które kupujesz oczywiście, że pobierzesz normalnie. Reszta jeśli jest dostępna w Plusie też będziesz ją miał. Musisz mieć aktywne PS Plus. Zresztą zawsze mozesz sprawdzić czy ta teoria się potwierdzi na http:/store.playstation.com/pl Wystarczy, ze zalogujesz się na swoje konto w sklepie, znajdziesz grę, która była w plusie i zobaczysz czy możesz pobrać za darmo. Jeśli tak to będziesz miał pod spodem informację, że zakupiono, zamiast ceny. W innym przypadku będzie widniała pod spodem cena.

Tylko żeby móc pobrać gry na nowej konsoli, najpierw będziesz musiał dezaktywować poprzednią konsolę z konta.

 

Będzie także możliwość przeniesienia całej zawartości na nową konsolę łącząc obie konsole kablem ethernet.

Powiem krótko i na temat.

I na obydwu masz aktywowane jako podstawowe?