PS4 zwykły czy Ultimate Player Edition 1TB

Witam,

Chciałbym się zapytać tak jak w temacie który PS4 będzie lepszy, chciałbym sobie kupić konsole ale że wcześniej nie używałem to pytam co wybrać czy zwykły PS4 z dodana jakaś gra czy Ultimate Player Edition 1TB, i czy różnica miedzy tymi konsolami jest tylko w wielkości dysku. Głównie chodzi mi aby pograć w Fife16 

Nowa konsola- nowa wersja konsoli po wewnętrznym liftingu jest sprzedawana w wersji 1TB. Starsze są sprzedawane w wersji 500gb. Według mnie możesz kupić konsole o mniejszej pojemności, skoro zależy Ci tylko na grze w fife. 

ok Dzięki za podpowiedź 

Wersja Ultimate Player to konsola starego typu, a nie nowego gwynn. Szukaj Tomku sprzętu całego matowego, bez lśniącoczarnej klapki z napisem Sony. To właśnie lżejsza, cichsza wersja.

Chyba, że zmienisz pastę :smiley: też będzie ciszej:D

Taka jest dobra?

 

http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-4-ps4-1tb-1000gb-gta-v-i5648058623.html

 

czy lepiej

http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-4-500gb-hdmi-250zl-i5655714556.html + GTA V z tego samego sklepu

Lepiej kup sobie w Media czy Euro, tam zawsze możesz coś wynegocjować. Gry są relatywnie tanie już( starsze tytuły), więc nie opłaca się brać nowej gry- szczególnie słabego NFS:Rivals. A jeśli już masz zamiar kupić konsolę z jakąś grą to wybierz taką, którą bśdziesz mógł wymienić na coś odpowiednio dobrego.

ja proponuję zajechać do media zawsze mogą dorucić jakieś fajne gierki a do tego jakieś solidne ubezpieczenie które jest warto zabrać na taki sprzęt. Mam też PS4 500gb kupowałem w media i dostałem dwie gierki jak wziąłem ubezpieczenie na 5 lat. Powiem wam że takie ubezpieczenie jest dobrym wyjściem bo chroni od zalania o stłuczeń itp. Teraz podstawowa wersja ps4 będzie tania wiadome 1TB teraz będzie biło popularność. Mam jeszcze takie pytanie do wa z innej beczki: Czy ktoś wymieniał pastę na Procku w konsoli? łatwo jest się tam dostać czy nie za bardzo??.

Ja wymieniałem pastę. Dostęp jest bardzo prosty. Jest w sieci mnóstwo filmików na ten temat.

W jaki sposób zatem sprawdzić przy zakupie np w sklepie internetowym czy to jest nowsza wersja konsoli? Prosić o numer modelu (CUH-1200?) lub o zdjęcie (w celu odszukania  braku klapki z napisem Sony:P)? I jak przyślą inny model to reklamować jako niezgodność z zamówionym towarem?

Sam mam ochotę na zakup PS4 ale wstrzymuję się, aż się trafi dobra oferta (m. in. przed świętami). Wcześniej planowałem kupić PS4 dopiero z bundlem z FFXV :stuck_out_tongue: I byłem widocznie błędnie przekonany, że Ultimate Player Edition to właśnie ta lżejsza, odświeżona wersja…

Najnowsza wersja to CUH-1216b czyli 1TB obudowa cała matowa