PSC 1510 nie drukuje


(Misza89) #1

Wymieniłem pojemnik z tuszem. Wydrukowałem jedną stronę w czerni i dalej już są tylko białe kartki. Co moge zrobic, przeczyściłem pojemnik chociaż nie wylewał się atrament, w programie pokazuje że pojemniki są pełne. Co robić??


(Adax22) #2

Możliwe ze są zapowietrzone przy pomocy klipu do odsysania atramentu i strzykawki odsysaj powietrze do momentu pojawienia się w strzykawce atramentu. Możliwe ze są przyschnięte; włóż kartridż do miseczki z dobrze Ciepłą woda ja wkładam do gorącej, ale nie wrzącej dodaj trochu płynu do naczyń pozostaw w tym wywarze około godziny wyciąg z kartridż z z wody wytrzyj odessij tusz zainstaluj w drukarce.


(Misza89) #3

Ale tusz kupiłem wczoraj więć powinien normalnie działać wcześniej z tym tuszem nie było problemów. Tusz ActiveJet 338


(matekadamczak) #4

Mam rozumieć że kupujesz zestaw dopełniający???? jak tak radze: KUP OYGINALNY KARDIDŻ.Mam podobny cyrk.Tylko moja podczas kserowania[dosyć częstego(ta sama drukarka)] poł strony odkseruje a poł nie.Co jest nie tak??????????????Pomożcie.Kserowane dokumenty to briefy niemieckie z aut


(Misza89) #5

Odpowietrzyłem tylko strzykawką i nic tak samo bez efektów. Ten Actice Jet to nowy kartridż z tuszem nie zestaw tusz w butelce i strzykawki.


(Asterisk) #6

Spróbuj, w ramach konserwacji, wykonać czyszczenie głowicy.


(Natalia Wronowska) #7

U mnie po uzupełnieniu kardridzy bardzo dobrze drukuje ale tylko na ustawieniach : papier fotograficzny i minimum średnia jakość na ustawieniach : zwykły papier mam podobne efekty czyli czyste kartki :slight_smile:

pozdrawiam


(Natalia Wronowska) #8

U mnie po uzupełnieniu kardridzy bardzo dobrze drukuje ale tylko na ustawieniach : papier fotograficzny i minimum średnia jakość na ustawieniach : zwykły papier mam podobne efekty czyli czyste kartki :slight_smile:

pozdrawiam


(Misza89) #9

A jak zrobić czyszczenie głowicy??


(Natalia Wronowska) #10

wejdź w ustawienia drukarki i tam są wszystkie funkcje testowe i konserwacyjne czyszczenie jak dobrze pamietam ma 3 fazy i nie koniecznie musisz wykonać wszystkie trzecia zabiera sporo tuszu :slight_smile:


(Misza89) #11

Wybrałem takie opcje:

-drukowanie strony testowej

-wyrównanie drukarki

-drukowanie strony diagnostycznej

Tylko kolor sie drukuje

Czyszczenie pojemników z atramentem do czego służy?? Zużyje mi cały tusz??


(Natalia Wronowska) #12

czyszczenie służy własnie do oczyszczenia głowic nie zużyje całego tuszu:)


(Misza89) #13

Nic nie dało drukowało tylko w kolorze.


(Natalia Wronowska) #14

szczerze do głowy przychodzi mi już tylko przeczyszczenie styków kardridża i w drukarce spróbuj jeszcze ustawić w ustawieniach druk czarno biały ale wyjmij wcześniej kardridż z kolorem :slight_smile:


(Misza89) #15

Bez kasety kolorowej upomina się o nią nie da rady bez niej wydrukować.


(Piotrek_20) #16

próbowałeś opcję wyczyść kasety drukujące?

24621898lh1.th.jpg


(matekadamczak) #17

jaka to jest wersja oprogramowania i jak tam się wchodzi do tych funkcji czy to jest ta wersja specjalnie dla visty czy na xp też wejdzie


(Misza89) #18

c006878a0fcb0c33m.jpg

53341677av2.th.jpg

Robiłem to. Wersja oprogramowania to: 50.0.152.000

PS. Problem rozwiązany, kupiłem nowy taki sam tusz i chodzi na razie ok.