PSC 1510 nie drukuje

Wymieniłem pojemnik z tuszem. Wydrukowałem jedną stronę w czerni i dalej już są tylko białe kartki. Co moge zrobic, przeczyściłem pojemnik chociaż nie wylewał się atrament, w programie pokazuje że pojemniki są pełne. Co robić??

Możliwe ze są zapowietrzone przy pomocy klipu do odsysania atramentu i strzykawki odsysaj powietrze do momentu pojawienia się w strzykawce atramentu. Możliwe ze są przyschnięte; włóż kartridż do miseczki z dobrze Ciepłą woda ja wkładam do gorącej, ale nie wrzącej dodaj trochu płynu do naczyń pozostaw w tym wywarze około godziny wyciąg z kartridż z z wody wytrzyj odessij tusz zainstaluj w drukarce.

Ale tusz kupiłem wczoraj więć powinien normalnie działać wcześniej z tym tuszem nie było problemów. Tusz ActiveJet 338

Mam rozumieć że kupujesz zestaw dopełniający??? jak tak radze: KUP OYGINALNY KARDIDŻ.Mam podobny cyrk.Tylko moja podczas kserowania[dosyć częstego(ta sama drukarka)] poł strony odkseruje a poł nie.Co jest nie tak???Pomożcie.Kserowane dokumenty to briefy niemieckie z aut

Odpowietrzyłem tylko strzykawką i nic tak samo bez efektów. Ten Actice Jet to nowy kartridż z tuszem nie zestaw tusz w butelce i strzykawki.

Spróbuj, w ramach konserwacji, wykonać czyszczenie głowicy.

U mnie po uzupełnieniu kardridzy bardzo dobrze drukuje ale tylko na ustawieniach : papier fotograficzny i minimum średnia jakość na ustawieniach : zwykły papier mam podobne efekty czyli czyste kartki :slight_smile:

pozdrawiam

U mnie po uzupełnieniu kardridzy bardzo dobrze drukuje ale tylko na ustawieniach : papier fotograficzny i minimum średnia jakość na ustawieniach : zwykły papier mam podobne efekty czyli czyste kartki :slight_smile:

pozdrawiam

A jak zrobić czyszczenie głowicy??

wejdź w ustawienia drukarki i tam są wszystkie funkcje testowe i konserwacyjne czyszczenie jak dobrze pamietam ma 3 fazy i nie koniecznie musisz wykonać wszystkie trzecia zabiera sporo tuszu :slight_smile:

Wybrałem takie opcje:

-drukowanie strony testowej

-wyrównanie drukarki

-drukowanie strony diagnostycznej

Tylko kolor sie drukuje

Czyszczenie pojemników z atramentem do czego służy?? Zużyje mi cały tusz??

czyszczenie służy własnie do oczyszczenia głowic nie zużyje całego tuszu:)

Nic nie dało drukowało tylko w kolorze.

szczerze do głowy przychodzi mi już tylko przeczyszczenie styków kardridża i w drukarce spróbuj jeszcze ustawić w ustawieniach druk czarno biały ale wyjmij wcześniej kardridż z kolorem :slight_smile:

Bez kasety kolorowej upomina się o nią nie da rady bez niej wydrukować.

próbowałeś opcję wyczyść kasety drukujące?

24621898lh1.th.jpg

jaka to jest wersja oprogramowania i jak tam się wchodzi do tych funkcji czy to jest ta wersja specjalnie dla visty czy na xp też wejdzie

c006878a0fcb0c33m.jpg

53341677av2.th.jpg

Robiłem to. Wersja oprogramowania to: 50.0.152.000

PS. Problem rozwiązany, kupiłem nowy taki sam tusz i chodzi na razie ok.