Psnews - notka autora

Cześć!

No właśnie mam takie pytanie odnoście psnews.

Skoro autor już nei wspiera tego skryptu i zamknął oficjaalną strone programu to czy można usunąć stopkę autorską?

Tak od sobie pytanie :slight_smile:

Skoro autor umieścił kiedyś tą stopkę to widocznie chciał żeby było widać, że on jest autorem tego skryptu i nikt inny. Jak piszesz to oficjalna strona została zamknięta ale autor nigdzie nie poinformował, że zrzeka się praw do tego skryptu i uważam, że nie powinienno się usuwać tej stopki. Jeżeli wprowadziłeś jakieś zmiany w skrypcie to dopisz poprostu w stopce dodatkowo coś w stylu:

ale nie usuwaj już zamieszczonej tam stopki.

No ale już Twoja decyzja jak zrobisz… :roll:

Nie o to vhodzi bo to mi nie przeszadza a szanuje prawa autirskie.

Chodzi o to że chciał bym mocno zmodyfikowac kod tego skrypt poprawiając do do standardu HTML 4.01 Strick a później XHTML 1.1 i nie wiem czy to jest zgodne z prawem… Wiesz coś na ten temat :?:

W sieci widziałem kilka modyfikacji tego skryptu i w większości widziałem poprostu dodatkową notkę w stopce w stylu:

Modified: nazwa

Ale zobacz do regulaminu skryptu. Wejdź na http://www.psnews.prv.pl/ i w pliku readme.txt który jest dołączy do archiwum ze skryptem jest napisany regulamin.

Przy większych stronach, skryptach itp. jest trochę ciężko dbać o standart więc może być trudno. ;]

Skrypt jest napisany z błędami, do tej pory dopasowałem go do HTML 4.01 Tradicional ale chce do strivk. Wystarczy poprawić źródło tam gdzie generyje te newsy i działa bardzo łądnie :slight_smile:

pisze jak byk: