Psnews

Cześć!

Chodzi mi o stylistykę, gdzie zmienić aby po dodaniu obrazka w newsie kod obrazka wyglądaj tak: obrazek.gif width=20 height=30 alt=

Jasne… a czemu nie chcesz “border”? Wiesz jak paskudnie w niektórych przeglądarkach wygląda ta rameczka? Możesz ustawić border=“0” (bez ramki" i dodać alt=“tekst”. To wszystko znajdziesz w pliku show.php - edytuj go i w okolicach linii 70 i między 115 a 120 jest właśnie poszukiwany przez ciebie obrazek. Tagi html możesz zmieniać, ale nie ruszaj kodu php :wink: Wkleiłbym ci ten plik, ale po pierwsze to nie forum “zrób to za mnie”, a po drugie kiedyś, gdy korzystałem z tego skryptu, w dużym stopniu zmodyfikowałem pliki i mogłyby u ciebie jakieś cuda się pokazać :wink:

Bo mam w stylach ustawione border=0 :stuck_out_tongue: hehe

Zaraz sprawdzę porade :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 21.07.2006 (Pią) 8:19

TO jest ta linijka:

obojętne czy po border czy przed, ważne, żeby było wewnątrz tagu między ; ) a emotki są w pliku functions.php, linia (u mnie) 202 i 219

Pomóż

http://antivir-polska.info/newsy.php?fu … d_kom&no=1

Teraz nei da isę emoty wstawić kilkam i nic :frowning:

ja jakoś wstawiłem

TO ja siadam chyba musze ff przeinstalować… A z jakiej przeglądarki pisałeś?

IE a wczesniejszy z Maxthona (ale to nakładka więc to chyba bez różnicy). Jak chcesz to sprawdze jeszcze na FF najwyżej sobie usuniesz te wpisy.

Złączono Posta : 21.07.2006 (Pią) 13:06

rzeczywiście na FF nie nie dodają się emotikony ale na operze też jest wszystko ok więc to chyba wina przeglądarki

No właśnie ja przeinstalowałem ff bo myślałem że coś popsułem… Jak to naprawić żeby w FF działało?

@kemot_90 zamiast winę zwalać na przeglądarkę, trzeba grzebać przy stronie dotąd, aż w każdym wynalazku otwierającym strony będzie wyglądac tak, jak ma wyglądac :wink:

Tak żeby nie działało już na żadnej przeglądarce :mrgreen: nie zganiam winy bo tak właśnie jest możesz sam sprawdzić :slight_smile:

czy jeśli chce mieć dwa newsy na stronie to musze dwa razy wgrywać? folder? z psnews?

STARTER dwa newsy tzn? dwie wiadomości czy aby newsy były wyświetlane w dwóch miejscach?

np:

MENU

GŁÓWNA

NEWSY1

NEWSY2

FORUM

I jak klikne w NEWSY1 to mam newsy np. o rowerach, a jak klikne NEWSY2 to o dinozaurach…

Nie pamiętam już, bo dawno nie kożystałem, ale w panelu nie ma chyba takiej opcji aby dzielić newsy na grupy, więc chyba musisz wgrać skrypt jeszcze raz :).

Teraz wywala mi taki błąWarning: fopen(news/komentarze/): failed to open stream:

CO źle robie?

szakal175 gdzie? u mnie wyszystko działa :hmmm:

Wejdź na moją strone i spróbuj dodać komenntarz gdzie kolwiek