PSP 3004 4GB z 5 GRAMI

sprzedam

(Kasia26116) #1

Witam, sprzedaję PSP-3004 z karta pamięci 4 GB i z grami takimi jak: Tekken 6, Fifa Street 2, Assassin Creed Bloodlines, Secret Agent Clank i GTA Liberty City Stories (bez pudełka, ale w małym nakryciu). Dodaję pokrowiec Tekken 6 i naklejki na obudowę z tyłu. PSP uzywana z 100-150h. Stan idealny.  Wiecej : http://allegro.pl/psp-3004-karta-4gb-z-5-grami-dodatki-i5359362914.html


(rgabrysiak) #2

O cenie zapomniałeś.


(Kasia26116) #3

300zł.


(Jusko) #4

Możesz to potraktować jako offtopic czy spam, jednak w tym stanie za 300zł, nawet mimo gier - będziesz mieć problem sprzedać, pomimo modelu 3004. PSP wraz z grami mocno poszło w dół po cenie, tak przynajmniej od 2 lat (jeśli chodzi o cenę z drugiej ręki). Jeśli ktoś kupi w takiej cenie, to najprawdopodobniej będzie to osoba, która jest kompletnie zielona w temacie i nie orientuje się w cenach, ani nie zrobiła wcześniej rozeznania :frowning: Ale - zawsze jest szansa, także głowa do góry! :slight_smile:

 

Nie przesadzałbym też ze stanem idealnym, bo kupujący może się zdziwić po wyjęciu z pudełka, a Ty zaliczyć nieprzychylny komentarz (widoczne są bowiem rysy, wytarcia, widoczne ślady użytku).


(Kasia26116) #5

To nie są przetarcia tylko swiatło się odbija… a jak nawet to za ile wystawić?


(Jusko) #6

Jeśli chodzi o przetarcia, miałem na myśli te z tyłu - są one oczywiście naturalne od przesuwania konsolki po powierzchniach, jednak choćby z tego powodu, konsolka nie jest idealna. Zaznaczyłem owe miejsca: https://dl.dropboxusercontent.com/u/1039704/przetarcia.jpg

 

Gdybyś dał cenę z 50zł w dół i wyczyścił konsolkę - już szansa znacznie się zwiększa. Jeśli jesteś zainteresowany, mogę podrzucić Ci prywatną wiadomością link do fajnego forum o PlayStation, gdzie dostałbyś solidną wycenę (nie chcę podawać publicznie, aby nikt nie zarzucił mi kryptoreklamy czy coś w tym stylu).

 

Chodzi o to, że sam sprzęt poszedł w dół, a gry na PSP schodzą po 10-20zł (nawet hity jak God of War). Tym bardziej Tekkena jako integralną część zestawu, nie możesz doliczać jako parę zł do ceny (liczysz sobie zatem za 4 gry, w tym za tę jedną mniej z racji braku pudełka). Karta pamięci 4GB z 10zł i nie więcej. Największym plusem tej aukcji jest model 3004 - gdyby to było PSP Street w stanie realnie bdb, to za taki zestaw mógłbyś próbować chcieć ze 180-200zł, także tylko Twój model podbija tu jakoś cenę.

 

EDIT: Nie odbieraj tego proszę negatywnie - szkoda po prostu nabijać sobie do zapłaty prowizję na Allegro, dając aukcję ze zbyt wysoką ceną.


(Kasia26116) #7

Za free wystawialem :) btw: podrzuc te forum