PSP czy Karta Graficzna

Witam!

Mam ~600zł i nie wiem co kupić, kartę graficzną do mojego sprzętu, (ten co w podpisie) czy PSP.

Pozdrawiam

@edit:

Uzasadniajcie swoje głosy…

PSP

To wyłącznie zależy od Ciebie, a mianowicie jeśli często podróżujesz i nie masz co robić w tym czasie to psp wiadomo hantelek, a jeżeli grasz w najnowsze hiciory to grafika.

To tak samo jakbyś pytał czy kupić motocykl czy samochód. To zależy od twoich preferencji jak już zostało wyżej wspomniane.

Ja osobiście wziąłbym PSP :slight_smile:

To jest tak, że psp fajnie by było mieć, bo przenośne, jak bym gdzieś pojechał na wakacje, a była brzydka pogoda (przykładowo) to mam problem z głowy, poza tym psp ma wi-fi, i mogę sobie chodzić po necie w każdym miejscu w domu…

A komputer znowu, dosyć dużo siedzę, ale tak średnio gram, bardziej się lubię uczyć, np grafika, animacja, strony www.

Ale jak jest jakaś nowość na PC to fajnie czasami sobie zagrać.

I jest jeszcze jeden problem z kompem, bo na psp to przeważnie pójdzie mi większość gier, a zaraz nie wiem czy nie wyjdzie jakaś fajna gra, ale z takimi wymaganiami, że nie zagram nawet z dobrą kartą…

Pozdrawiam

ja bym na twoim miejscu kupil radeona HD4850 :stuck_out_tongue: PSP sie nudzi, a komputer nie

a ja bym poczekał na DX11 :lol:

a tak na serio to z ekonomicznego punktu widzenia PSP bardziej sie opłaca bo dopiero są 3 generacje i nowe zapewne nieprędko wyjda, a karty graficzne ciągle sie pojawiają

Ja tam bym kupował grafę. Jeśli zależy Ci na grach na PC, to oczywiście grafa. Jeśli nie PSP. Ale ja bym brał grafę.

ja , jak juz mowiłem, mam karte graficzną wystarczającą, więc bym brał PSP, ale tak za 2 lata to grafe

A czemu 600zł? Kupiłem 2 dni temu przerobioną PSP Fat, przerobioną z kartką pamięci 4GB, ładowrką i futerałem za 390zł w idealnym stanie. I nie żałuję! Jak masz kompa (a masz w miarę, sam zresztą mówisz że dużo nie grasz) to bierz PSP. Przez te pare dni grałem już min. w Patapon 2 (o tak!), Moto Racer, Legacy of Kain Soul Reaver, Re-Volt, Need for Speed 4, 5, i inne z PSX, potem Cadillacs and Dinosaurs, Pac man, Boulder dash, River Ride, Montezuma’s Revange, Contra, Mario its . Mógłbym wymieniać jeszcze dłuuuuuuugo. Szczerze polecam, upolować w dobrej cenie i nie będziesz żałował :slight_smile:

PSP

Ja karte graficzną, nie lubię konsol :d

A mówisz tak bo miałeś do czynienia z PSP i nie spodobała Ci się, czy tak tylko żeby coś napisać?

A ty OT robisz ^^. Ja osobiście wolałbym kartę graficzną bo PSP nie przypadło mi do gustu, jedyną grą jaka mi się na niej podobała to Tekken :slight_smile:

OT to raczej zrobiłeś poprzednią wypowiedzią :stuck_out_tongue:

To nie jest ankieta: “Co wybierasz: PSP czy nową grafikę” a dyskusja z której na podstawie rzeczowych wypowiedz można wyciągnąć wnioski. Dalej będę za kupnem PSP bo jest to całkowicie inna sprawa niż PC. Można odpalić na tym sporo klasyków z PC, praktycznie wszystko z PSX, emulatory min:

I. Stare Komputery/Konsole

  1. Atari 2600

  2. Atari 5200

  3. Atari 7800

  4. Atari Lynx

  5. Commodore 64

  6. ZX Spectrum

  7. Amiga

II. Nintendo

  1. Nintendo NES

  2. Gameboy / Gameboy Color

  3. Gameboy Advance

  4. SNES

  5. Nintendo 64

III. Sony

  1. Playstation

IV. Sega

  1. Sega Genesis/Megadrive

  2. Sega Master System SMS

V. Podsumowanie

patrz: http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtopic=7767&hl=snes

poza tym PSP masz za pół ceny nowej grafiki, no i możesz mieć zawsze przy sobie :slight_smile:

To zależy bo jeżeli faktycznie będziesz podróżował to PSP grałem na niej i trochę ją miałem fajna sprawa. Ale z drugiej strony karta graficzna pozwioli ci na lepsze doznanie w grach na kompie a dla takich gierek jak GTA 4 , POP 4 , Riddick AOD, itd. w sumie trudny wybór

Nie zapominaj kolego że PSP to nie tylko gry. Również muzyka, filmy, bezprzewodowy internet, emulator (np. PSX), GPS(po dokupieniu modułu), Aparat cyfrowy (również po dokupieniu), wiele programów (skype, gadu-gadu i inne homebrew’y) i inne bajery.

Karta graficzna - no cóż, kilka dodatkowych FPS’ów w GTA IV :slight_smile:

Ale jeżeli jesteś maniakiem, to kup Kartę - twoja sprawa

No pewnie, wskaż mi jedną osobę na tym forum co używa aparatu do PSP. Jak dużo podróżujesz to kup PSP, w innym wypadku tylko karta graficzna. Aha, dla twojej wiadomości to w GTA 4 najważniejszy jest procek 4 rdzeniowy, twoja karta w zupełności wystarczy.

HD3200??

przecież to karta zintegrowna

skąd ja mogę to wiedzieć ??