PSP czy nowy telefon?

Mam dylemacik ;]

Ponieważ nie wiem w co zainwestować 800 złotych. W konsolę PSP czy w jakiś nowy telefon. Liczę się z tym, że komórkę mogę u operatora zmieniać co 2 lata za grosze. I nie wiem co lepiej zrobić. Proszę o poradę.

Pozdrawiam ;]

chciałbym mieć same takie dylematy… :shock:

Dać 800 zł na cele charytatywne.

A co my wróżki i wiemy co ci jest bardziej potrzebne ??

:?

No luudzie…chodzi mi o wasze opinie. Co wam by bardziej odpowiadało.

lepiej PSP, jak zmienisz tel. to w sumie nic Ci to nie da więcej, a na PSP przynajmniej se pograsz :wink:

Co wam by bardziej odpowiadało.

Kupujesz dla nas czy dla siebie ? Każdy ma inne potrzeby i wymagania…

;]

Właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło

Ja też kiedyś stanąłem przed tym wyborem a że lubię zabijać czas w rożnych miejscach i że lubię giercowanie to PSP jest super wyborem.

Kupiłem PSP.

telefon mam ale praktycznie używam go do dzwonienia wcale nowego nie potrzebuje bo i na co??, żeby pokazać go kolegom co on to nie ma??

raczej szkoda kasy na telefon.

Może i ty pójdziesz moim tropem :lol:

Konsolka świetnie się spisuje i ma niesamowitą grafe, polecam PSP

Chce tylko poznać opinie innych. Kupie i tak to, co będe chciał. Ale chodzi mi o to, że jakbyście się znaleźli w mojej sytuacji co by dla was było przydatniejsze.

Ja bym zainwestował na giełdzie :slight_smile:

daj na tace :lol:

Generalnie najpierw trzeba sobie zadac pytanie czy jestes osoba ktorej telefon ma sluzyc do dzwonienia i ewentualnie pisania smsow?? czy tez osoba ktora uwaza ze odtwarzacz mp3 nagrywanie video oraz aparat fotograficzny o formacie 3,2 megapixeli to jest to co jest niezbedne. Jesli ta druga opcja to niestety musisz zrezygnowac z psp. Osobiscie uwazam ze jesli chcesz telefon z bajerami i masz tyle kasy do wydania to dajesz umowe na dosc dobrychy warunkach i calkiem sympatyczny telefon. Jesli jednak nie to PSP jest wyborem dla ciebie plus jakis wlasnie telefon za grosze… w sensie maly abonamencik i telefonik za 1zl.

Ja osobiscie jestem typem dla ktorego telefon to tylko dzwoni i pisze wiec ja bralbym psp. zawsze sie mozna zrelaksowac.