PSP czy PS2?

Zastanawiam się, co byłoby lepsze, PSP czy PS2. Chyba wolałbym PSP, ale mam kilka pytań. Czy grafika na PSP jest lepsza niż na PS2, czy da się jakoś podłączyć PSP, aby obraz był wyświetlany na TV, za ile można by najtaniej kupić używane PSP i czy w ogóle PSP jest lepsze od PS2?

Grałem u kuzyna na PSP i bym kupił zdecydowanie PSP…

Na psp jest podobna grafa jak na ps2. Raczej nie jest lepsza jak coś ale daje radę i przyjemnie się gra. Duży plus jest za fajne homebrew(rózne aplikacje na psp), poręczność, niezłą baterię(2h sie laduje, mniej wiecej z 6h trzyma) duży wyświetlacz. Moim zdaniem kup lepiej PSP I przyjemne fajne gierki. Kilka rad przy zakupie

  1. nie kupuj psp 3000, bo się źle przerabia(nie można storzyć pandory)- najlepiej 2000 czyli slim

  2. nie kupuj tanich kart pamięci bo mają wolny transfer, gry będą ci się dlugo ładowaly/ cieły/ wrzucały itp. kup jakąś z sandiska (polecam ULTRA II albo VideoHD wyższy transfer, kup 2-4gb)

  3. Kup folie hori- skutecznie chroni wyświetlacz.

  4. Dobre są futerały piankowe, albo jak chcesz jezdzić z psp fajne są torby na allegro.

Chyba że nie bedziesz z psp wychodził. A grał w domu to lepiej ps2, więcej tytułów i telewizor jest większy niż wyświetlacz na psp.

A i psp można podłączyć do TV. 3000 napewno się da ale chyba 2000 też. Tylko jak masz zamiar grać na tv to chyba lepiej kupić ps2

Na TV zamiaru grać raczej nie mam, ale to dobrze, że można podłączyć do TV. I czy można by było kupić używane PSP przerobione w dobrym stanie za około 270zł?

Wątpie…

Dodam swoje 3gr. Długo bawiłem się PSP i powiem Ci, ze szybko mi się znudziło. Gierki bez pomysłu to jedna sprawa a druga poważna to to ze PSP jak dla mnie jest nie wygodne i szybko bolą palce, dłonie i nadgarstki. Polecam PS2 gdzie możesz spokojnie zrelaksować się w fotelu przed dowolnie dużym ekranem. z tego co wywnioskowałem to ps2 wychodzi taniej (system + gry + filmy)

Zwróć uwagę tez na DSLite. Miałem to w ręku i powiem ci grafa beznadziejna ale gry sa strasznie wciągające!

To jeszcze zastanowię się nad PS2. To może za ile można najtaniej kupić używane PSP w dobrym stanie?

Za 500 - 600 kolo wystawił chyba 10 konsol PSP FAT (pierwszy typ), przerobionych, z kartą 8gb, folią na ekranie i akcesoriami. IMO idealne.

A co do gier to są całkiem fajne, pewnie że wszystkie nie trzymają równego poziomu ale gdzie tak jest? Polecam Loco Roco i WRC :slight_smile:

500-600 zł, to bez sensu. Chyba wybiorę PS2 (między innymi ze względu na GranTurismo, którego na PSP nie ma). Tylko na PSP strasznie Tekken mi się podoba.

Bierz PS2.PSP kosztuje ( Fat z kartą 4GB przerobioną) 500zł (499 xD ).A mógłby ktoś pokazać jak wygląda grafika na PS2 ?

Jeśli ktoś chce kupić PSP fat to szkoda kasy. Nie bez celu wydali PSP Slim Lite. Poprawki, nowy software i v3000 jaśniejszy ekran i chyba mikrofon…

Co do PS2 to grac tylko na LCD przez HDMI kabel. Zwykły kabelek chinche daje obraz do dupy… albo złącze euro.

Eeee… z tego, co widziałem, to na telewizorach LCD jakość obrazu z PS2 jest kiepska, zresztą nie mam LCD.

PSP jest lepsze tylko pamiętaj, kup PSP 100x (phat )

Slim (200x) To plastikowy szmelc a 3000 to porażka, nawet się przerobić nie da :confused:

a więc jest tylko jedna opcja:

dsc01186wc1.th.jpg

Widzę reklamę M$ na tej fotce…

1000 a 2000 to kwestia gustu. W fatcie się ręka szybciej męczy dla mnie slim wygodniejszy i gry szybciej się wczytują :stuck_out_tongue:

Psp i ps2 do czego innego slużą. Psp nie nazwałbym główną platforma do grania w domu… Bardziej na dworzu, autobusie, w łóżku.

Najlepiej kup sobie ps3 albo X lub dobrego kompa jak masz kasę

PS3 wzięło nazwę z X360… DOWÓD

Jak dla mnie 1000 lepiej leży w ręku i wież mi że ręce się nie męczą.

PS2 nigdzie nie zabierzesz :frowning:

Wie rz mi zależy jak kto woli. Sam niech sprawdzi co lepiej leży. fata teraz trudniej dostać :?

apropo ten rys. fajny