PSP Street (E-1004) | Bez Wi-Fi da się grać?

Witam,

(na wstępie chciałbym moderatorów poprosić o przeniesienie tematu do właściwego działu)

Mam pytanie do Użytkowników PSP.

Chciałbym kupić sobie PSP Street, Vita mi się nie podoba…i jeszcze ten panel dotykowy… bez komentarza…

Czy da się grać bez wi-fi na PSP Street, tzn.

  1. czy jest wiele gier bez wi-fi?

  2. Czy wi-fi to podstawa?

  3. Wi-Fi w PSP jest często używane do gry, czy raz na jakiś czas?

  4. Czy ten głośniczek mono nie przeszkadza w oglądaniu filmów?

  5. Jeśli odradzasz PSP Street, to co lepiej kupić Vita czy 3004?

To wszystkie pytania. Dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

Dziękuję moderatorowi za przeniesienie do właściwego działu :wink:

jak już chcesz PSP to poszukaj lepiej ostatniej normalnej wersji (3003 chyba) a nie tej okrojonej. Pełno tego jeszcze w różnych sklepach.

Ja jednak odradzam PSP- szkoda kasy, psp jest martwe prawie już. Lepiej dołóż do vity, jest świetna.

PSP jest martwe? Vita ile jest na rynku, miesiąc, dwa?

Nie wiem, czy chcesz grać samemu, czy ze znajomymi przez WiFi, co oni mają, czy chcesz się wymieniać z nimi grami. Vita mi się strasznie źle trzyma, a tak ogólnie to nie jest źle :wink:

Vita jest nie cały miesiąc na rynku ale to jest właśnie plus: nowe gry dopiero przed nią a na PSP bym na to nie liczył (a jeśli już to pierdółki tylko będą)

PSP jest martwe już od dobrych 5 lat, czasem coś wychodzi na tą konsolę ale rzadko i nic ciekawego bo developerzy porzucili PSP po jej złamaniu.

Vitę trzyma się dziwnie to fakt ale to kwestia przyzwyczajenia…

PS Vita ma straszny wygląd i to mi najbardziej przeszkadza. I te 2 joye? Heśli w strzelanki to tylko na kompie albo PS, nie na PSVita…

Na PSP wychodzi wiele gierm.in.: shift itp

Ale chyba kupie PSP, bo przeciez po co robili by nowa wersje konsoli jesli nie do grania? (E-1004)

Kasy do Vity nie mam co dokladac, bo pouzbieralem na PSP, futeral,sluchawki karte pam :smiley:

Ale nadal nie wiem co wybrac…

Osobiście brałbym 300x - jednak WiFi może się przydać (do rozgrywki ze znajomym albo sprawdzeniu czegoś na internecie, gdy się będzie w zasięgu - np. HotSpot w mieście. Jest jeden problem - z tego co wiem oficjalnie nie da się połączyć z WiFi, gdy jest WPA2-PSK. Nie wiem, czy da się to jakoś ominąć, bo nie mam tego (nie potrzebne mi do szczęścia, jak już to wolałbym 3DS, ew. DS).

WiFi zgodne ze standardem IEEE

802.11b

więc nie ma wi-fib/g/n, tylko b - najstarsza wersja…

Wszystkie działają bez Wi-Fi

Nie. W zasadzie w PSP się mało kiedy przydaje, ponieważ nie ma już zbyt wiele gier online, a przeglądanie neta jest bardzo uciążliwe, ze względu na słabe możliwości techniczne.

W ogóle możesz nie używać.

Nie przeszkadza

Jak masz kasę to Vita.

Jak się nie ma niczego innego, to można i na PSP chwilę poprzeglądać, nikomu się nic nie stanie. Może tak się upieram przy tym PSP, bo kilku u mnie kumpli ma, więc jak coś to można pograć np. w Fifę razem :smiley:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i dzięki ctr.

Kupuje E-1004 :stuck_out_tongue: