PSP Vs PS2

Cześć!

Chciał bym sobie kupić konsole, ale nie wiem jakom.

Doradzie mi czy PSP czy Ps2.

Ja bym brał PSP :wink:

=================

K.

to zalezy czy przebywasz duzo za domem,jak tak to bierz psp,jesli nie to ps2,najlepiej slimke :slight_smile:

P.S jakom :lol: :lol:

Porownanie troche do niczego. To przeciez 2 calkiem inne konsole [jedna typowo mobilna druga do domku].

Jako uzytkownik zarowno PS2, PS3 jak i PSP, powiem ze pomiedzy PS2 a PSP jak najbardziej PSP, natomiast PS3 a PSP to jzu inna bajka. W domu mozna sie polozyc do lozka i grac, mozna wziasc na wyjazd, bardzo fajna zabawka [PSP], wersje Slim mozesz podlaczyc do TV, choc to czy Fat czy Slim pozostawiam indywidualnym upodobaniom, dla mnie wygodna jest zarowno pierwsza jak i druga, choc na “meskie” dlonie Fat :).

do baldys

Ja mówie o slimce w oby przypadkach.

Jestem w domu połowe czasu wolnego.

Też bym wolał w pewnym sensie Psp, ponieważ jest nowsza i będą na nią wychodziły gry.

Krecio551 , ale masz pomysły żeby takie tematy pisać .

Skoro wolisz PSP to wybierz PSP

Dzięki za pomoc!

Wezme PSP.

poczekaj jeszcze trochę i weź PSP-3000 z nowym lcd i wbudowanym mikrofonem

ja brał bym PS2, na PSP za mały ekran co pogarsza wszystkie gry wydane na tę konsolkę

żenada ty chyba nie widziałeś psp

taaa pogarsza,normalnie widac,ale :razz:

Poczekam na na PSP 3000.

No to teraz kup sobie PSP slim, a jak wyjdzie PSP 3000 to sprzedasz slim i kupisz 3000…

Bez sensu.Lepiej poczekam.

Bez sensu to jest takie czekanie, a może lepiej poczekaj na wersję 4000 ?:>

lepiej na PSP3 :wink: bierz teraz 2000 a potem ew. kupisz 3000…

Tak poczeakm na wersje 3000.

Bezwględu ma niektóry spamy.

a orientuje się ktoś jaka będzie cena PSP 3000?

taka sama jak 2000 podobno :wink: a więc nie jest źle :wink: tzn. dla niektórych dobrze bo po premierze 3000 zaczną się masowo pojawiać 2000 za niższe ceny :wink: