Psujące się systemy na moim komputerze

Witam.

Już od 2 lat mam problem z moim laptopem Asus M51ta. Na początku system był z serwisu, Windows Vista. Po 2 dniach już trzeba było go oddać do serwisu, bo systemu nie można było włączyć. W serwisie znów zainstalowali W.Vista. Miałem często wtedy takie problemy jak wyrzucenie sterowników od klawiatury i myszki, utrata plików, brak dźwięku, przestawienie ikon na pulpicie, zmiana wyglądu menu start itp. Gdy system znów się zepsuł wymieniłem samodzielnie system na Windowsa 7. Przez około 3 dni działał normalnie, potem znów problemy tego samego typu. Spróbowałem z Windowsem XP, lecz nie miałem tam sterowników więc od razu go zmieniłem. Znów 7, te same problemy. Po około 10 zmianach, ciągle to samo. Radziłem sobie wtedy robiąc backupy systemu. Zresetowałem bios. W innym serwisie nie znaleźli żadnego błędu. Wreszcie pomyślałem o Linuxie. Najpierw Mandriva, psuła się podobnie do Windowsów. Open Suse nie mogłem zainstalować. Wreszcie Ubuntu, który chyba najlepiej wypadł choć wciąż miałem problemy z dźwiękiem, taskbarem i programami. Wreszcie po około 2 miesiącach znów się zepsuł. Zaniosłem do serwisu, już innego tam wymienili mi dysk twardy. Zainstalowałem Windowsa 7 wersje testową ściągniętą z strony Microsoftu. Odkryłem że gdy usypiam komputer zamiast wyłączać, nie ma już takiego problemu. Teraz mam Windowsa 7, świeży, tylko raz był problem. Teraz jest spokojnie, lecz gdy wyłączę komputer a po około dniu znów włączę znów mam problemy. I pytanie jest następujące: Dlaczego?

Jeżeli w dwóch servisach nie znaleziono błędów, nie będzie to proste.

Jedyne pewne jest to, że winny jest sprzęt.

Możesz przeprowadzić testy przy pomocy np: System Analyser 5.3d , lub PC Wizard 2004 1.6, najlepiej

zajrzyj tutaj:

lub może ktoś podsunie Ci lepsze narzędzia.

Dobermanfanf ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przepraszam Agaton, jednak nie mogę wymyślić nazwy. Jeżeli możesz to zaproponuj jakąś nazwę, albowiem nie mam żadnego pomysłu.

Tutaj dodaję log:

http://www.multiupload.com/FREH1UHYOG Dodam że po zainstalowaniu CS Fire Monitor aplikacja nie reaguje, a PC Wizard gdy zapisywał plik z danymi, także się zaciął… Często mam takie problemy z aplikacjami

Error:

Problem Event Name:	APPCRASH

  Application Name:	CSFireMon.exe

  Application Version:	1.5.0.2

  Application Timestamp:	4158f4ba

  Fault Module Name:	ntdll.dll

  Fault Module Version:	6.1.7600.16695

  Fault Module Timestamp:	4cc7ab44

  Exception Code:	c0000005

  Exception Offset:	00051f88

  OS Version:	6.1.7600.2.0.0.256.4

  Locale ID:	1045

  Additional Information 1:	ae23

  Additional Information 2:	ae23123f41e650e9d13b00b0812e5061

  Additional Information 3:	d654

  Additional Information 4:	d654bdf8850446d2f98c5ac47c5d9831

Tak w ogóle dlaczego pokazuje mi że mam tylko 2GB ram-u jak mam 3GB?

@edit

Załamka… Teraz nawet PC Wizard się nie uruchamia. Coś jest na pewno nie tak. Myślę że to przez aktualizacje systemu. Dodam że gdy Service Pack się instalował, 2 razy miałem niepowodzenie.