Psujący się obraz na YouTube


(Alexik 69) #1

Witam. Ostatnio mam problem z odtwarzaniem filmów na YouTube. Obraz się zniekształca(?) co kilka sekund. Najlepiej pokaże to zrzut ekranu w załączniku.

Dodam, że Flash Player zaktualizowany.

Ktoś wie, co może być nie tak?

post-222163-0-34697300-1440443322_thumb.


(thommy181) #2

O ile karta graficzna jest sprawna to jest problem z flashem. Może instalowałeś nowe wersje ale bez odinstalowania starej. Odinstaluj jeszcze raz i usuń foldery od Adobe (mimo odinstalowania pozostaje sporo śmieci). Następnie zainstaluj ponownie najnowszą wersję wtyczki.


(Alexik 69) #3

Przez moment wydawało mi się, że reinstall Flash Playera zadziałał, ale jednak jest to samo. Sprawdziłem na innych przeglądarkach, również podobnie. Więc może być coś nie tak z kartą graficzną? Dodam, że takie cuda dzieją się tylko w serwisie YouTube. Inne playery chodzą odpowiednio.


(LastNPC7) #4

Jesteś w ogólę pewny, że oglądasz YT we Flashu? Domyślnie YT używa HTML5.


(Alexik 69) #5

Szczerze, nie miałem pojęcia. Więc tak, teraz jestem pewien, że jest to HTML5. Dlatego zapewnie dzieje mi się to tylko w serwisie YT. Jakaś rada co z tym zrobić?


(LastNPC7) #6

Przykładowo dla Chrome.

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-youtube-html5-pla/enmofgaijnbjpblfljopnpdogpldapoc?hl=pl

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/flash%C2%AE-player-for-youtube/lajdkhdcndkniopfefocbgbkofflagpm?hl=pl

 

Jeżeli korzystasz z FF / Opery to też z pewnością coś znajdziesz.


(Alexik 69) #7

Tak, udało się znaleźć odpowiednią wtyczkę dla Firefoxa, “Youtube Flash Video Player”, może komuś też się przyda. Dzięki wielkie za pomoc.

Swoją drogą to YouTube powinien dać możliwość zmiany tego w serwisie. Nie do pomyślenia, że przez coś takiego, mam problemy z oglądaniem filmów.