Psw.SBoy.a (wyłączenie menadżera zadań, logów itd.)

Witam.

Chciałbym usunąć ze swojego komputera Psw.SBoy.a . Niestety dostał mi się drogą przez PeenDrive, w trakcie prezentacji multimedialnej (niespodziewanie).

Program zablokował mi Avast (jak uruchamiam Avasta to restartuje mi się komputer), a także blokuję mi takie coś jak Menadżer Zadań, Edytor Logów, Grupy itd. Zablokował mi także dostęp do takich stron jak virustotal , wszystkich stron z programami anty spyware, wszystkich stron z antywirusami itd. Jedynie mi się udało zainstalować MKS_Vir.

Dodatkowo ponownie uruchamiając komputer wyświetlają mi się 2 okienka z ‘Moje dokumenty’ i po pewnej chwili odłącza się exporer.exe po czym następuję bardzo ciężka praca dysku twardego.

Wgrając cały czas dokucza mi znaleziono wirusa tego samego czyli

C:\WINDOWS\system32\EXLORER.EXE(1).VIR

Obecnie tych ‘wsadek’ do kwarantanny naliczyło 57 razy (i ta suma ciągle rośnie). Czytając post psw-sboy-t217052.html usłyszałem, iż można usunąć tego wirusa.

Zaciekawiony tym bardzo proszę o jak najszybszą pomoc. Egzaminy czekają, a nie moge się uczyć przez te problemy.

Dla tych co ‘szybko’ wolą sformatować i wgrać nowy system: Posiadam kika projektów stron, które chciałbym je rozwijać na tym systemie, a nie na nowym. Dodatkowo wkładając byle jaką płytkę resetuje mi kompa (dzisiaj sprawdzałem jest to wina dysku twardego, nie może sie prawidłowo odpalić), a Windowsa wgrałem ostatnio w 2007r. (Windows DT’07).

W tym sprawach jestem ‘zielony’, proszę więc o dokładne wyjaśnienie procedur, które mam zrobić. Może nawet coś źle z logami zrobiłem?

Logi są dostępne tutaj (podane logi są z programu OTL):

http://wklej.to/DWQwr/text

http://wklej.to/7VFvz/text

Jakimś cudem MKS_VIR znajduję wsadzonego wirusa w ComboFix (trojan).

Bardzo proszę o pomoc w tym błędzie (proszę po raz kolejny). Chciałbym również, aby ta akcja usuwania była bardzo szybka (do jutra do północy), ponieważ mam pakiet internetowy z Orange 100Mb na 2 dni (pozostało ok. 40Mb).

W chwili pisania tego tematu komputer był strasznie zamulony a MKS pokazywał nowe wirusy (ustąpił Psw.SBoy.a ) nie wiem na jak długo

Masz sality, tutaj instrukcja usuwania:

usuwanie-znanych-wirusow-sality-itp-t370365.html

Co do tych salite to mam poaważny problem otóż uruchamiając CureIt.com (zmieniłem tak jak napisano) podziałało 5 sek i wyłączyło się. Później próbuje odpalić go, ale nie daje rady. Uruchamiając w “Uruchom” i wpisując komende “D:\Szczepionki\cureit.com” komputer się zresetował a przy pokazywaniu tam gdzie ramy dysk się odłącza.No w moim przypadku podłączenie ponowne tego dyskuto niespełna harowania, bo nie uruchamia się poprawnie.

Dodatkowo. Przy uruchomieniu CCleaner>rejestr i klikam"Kliknij by odnaleźć błędy"w 15% program wyłącza się i tak ciągle i ciągle. Tryb awaryjny wogóle nie działa - ładują się pliki i zaraz restart.

W dniu wczorajszym wirus zablokował dostęp do komendy ‘cmd’