Ptrzebuje Sterownikow

(Fanta 12) #1

Witam

Prosilbym Was Uzytkownikow Forum O Sterowniki Do mojeg komputera

Medzy Innymi:Graficznych,Dzwiekowych i tych ktorych potrzebuje kompoter :stuck_out_tongue:

Moja Karta Graficzna:Ati Radeon x1650

Plyta Glowna:nforce6m-a:2.0

(Depedro70) #2

Tu masz do grafiki http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Podaj producenta p艂yty g艂贸wnej.

(Marjaan) #3

KLIK <-tutaj s膮 sterowniki do Twojej p艂yty g艂贸wnej.

(Fanta 12) #4

@Up

Producenta Tzn ? Gdzie Kupilem Komputer ?

(Marjaan) #5

odpowiem ja, nie, firm臋 kt贸ra wyprodukowa艂a twoj膮 p艂yt臋 g艂贸wn膮, w tym wypadku jest to ECS.

Sterowniki masz wy偶ej.

(Agatonster) #6

Meqs321 ,

Prosz臋 poprawi膰 pisowni臋 w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta prosz臋 skorzysta膰 z przycisku Edytuj przy po艣cie otwieraj膮cym temat.

Zignorowanie zalecenia b臋dzie skutkowa艂o usuni臋ciem tematu do Kosza.

(Patkalesia) #7

Hej!

Pom贸偶cie mi dzi艣 skasowa艂am sterowniki do karty d藕wi臋kowej przez przypadek. Teraz nie dzia艂aj膮 mi wcale. Wszystko jest p[rawid艂owe tylko nie mam sterowwnik贸w. Je艣li to potrzebne to mam p艂yt臋 g艂贸wn膮 tak膮 : MSI KT880 Delta (MS-7047) Prosz臋 o pomoc w wybraniu sterownik贸 i rozwi膮zaniu tego problemu :slight_smile:

-- Dodane 02.03.2009 (Pn) 3:42 --

Mo偶e kto艣 pomo偶e mi tutaj podaje m贸j nr gg : 13948379 prosz臋 o pomoc.

Prosz臋 o to aby napisali do mnie ludzie kt贸rzy b臋d膮 w stanie mi pom贸c w dobraniu sterownik贸w.

-- Dodane 02.03.2009 (Pn) 4:06 --

Marekkk , to mi pom贸偶 prosze :slight_smile:

-- Dodane 02.03.2009 (Pn) 4:26 --

Hej!

Pom贸偶cie mi dzi艣 skasowa艂am sterowniki do karty d藕wi臋kowej przez przypadek. Teraz nie dzia艂aj膮 mi wcale. Wszystko jest p[rawid艂owe tylko nie mam sterowwnik贸w. Je艣li to potrzebne to mam p艂yt臋 g艂贸wn膮 tak膮 : MSI KT880 Delta (MS-7047) Prosz臋 o pomoc w wybraniu sterownik贸 i rozwi膮zaniu tego problemu :slight_smile:

(Depedro70) #8

www.msi-polska.pl,mo偶esz u偶y膰 p艂ytki ze sterownikami.