Ptrzebuje Sterownikow

Witam

Prosilbym Was Uzytkownikow Forum O Sterowniki Do mojeg komputera

Medzy Innymi:Graficznych,Dzwiekowych i tych ktorych potrzebuje kompoter :stuck_out_tongue:

Moja Karta Graficzna:Ati Radeon x1650

Plyta Glowna:nforce6m-a:2.0

Tu masz do grafiki http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Podaj producenta płyty głównej.

KLIK <-tutaj są sterowniki do Twojej płyty głównej.

@Up

Producenta Tzn ? Gdzie Kupilem Komputer ?

odpowiem ja, nie, firmę która wyprodukowała twoją płytę główną, w tym wypadku jest to ECS.

Sterowniki masz wyżej.

Meqs321 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Hej!

Pomóżcie mi dziś skasowałam sterowniki do karty dźwiękowej przez przypadek. Teraz nie działają mi wcale. Wszystko jest p[rawidłowe tylko nie mam sterowwników. Jeśli to potrzebne to mam płytę główną taką : MSI KT880 Delta (MS-7047) Proszę o pomoc w wybraniu sterownikó i rozwiązaniu tego problemu :slight_smile:

Dodane 02.03.2009 (Pn) 3:42

Może ktoś pomoże mi tutaj podaje mój nr gg : 13948379 proszę o pomoc.

Proszę o to aby napisali do mnie ludzie którzy będą w stanie mi pomóc w dobraniu sterowników.

Dodane 02.03.2009 (Pn) 4:06

Marekkk , to mi pomóż prosze :slight_smile:

Dodane 02.03.2009 (Pn) 4:26

Hej!

Pomóżcie mi dziś skasowałam sterowniki do karty dźwiękowej przez przypadek. Teraz nie działają mi wcale. Wszystko jest p[rawidłowe tylko nie mam sterowwników. Jeśli to potrzebne to mam płytę główną taką : MSI KT880 Delta (MS-7047) Proszę o pomoc w wybraniu sterownikó i rozwiązaniu tego problemu :slight_smile:

www.msi-polska.pl,możesz użyć płytki ze sterownikami.