Ptrzebuje Sterownikow

Witam

Prosilbym Was Uzytkownikow Forum O Sterowniki Do mojeg komputera

Medzy Innymi:Graficznych,Dzwiekowych i tych ktorych potrzebuje kompoter :stuck_out_tongue:

Moja Karta Graficzna:Ati Radeon x1650

Plyta Glowna:nforce6m-a:2.0

Tu masz do grafiki http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Podaj producenta p艂yty g艂贸wnej.

KLIK <-tutaj s膮 sterowniki do Twojej p艂yty g艂贸wnej.

@Up

Producenta Tzn ? Gdzie Kupilem Komputer ?

odpowiem ja, nie, firm臋 kt贸ra wyprodukowa艂a twoj膮 p艂yt臋 g艂贸wn膮, w tym wypadku jest to ECS.

Sterowniki masz wy偶ej.

Meqs321 ,

Prosz臋 poprawi膰 pisowni臋 w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta prosz臋 skorzysta膰 z przycisku Edytuj przy po艣cie otwieraj膮cym temat.

Zignorowanie zalecenia b臋dzie skutkowa艂o usuni臋ciem tematu do Kosza.

Hej!

Pom贸偶cie mi dzi艣 skasowa艂am sterowniki do karty d藕wi臋kowej przez przypadek. Teraz nie dzia艂aj膮 mi wcale. Wszystko jest p[rawid艂owe tylko nie mam sterowwnik贸w. Je艣li to potrzebne to mam p艂yt臋 g艂贸wn膮 tak膮 : MSI KT880 Delta (MS-7047) Prosz臋 o pomoc w wybraniu sterownik贸 i rozwi膮zaniu tego problemu :slight_smile:

Dodane 02.03.2009 (Pn) 3:42

Mo偶e kto艣 pomo偶e mi tutaj podaje m贸j nr gg : 13948379 prosz臋 o pomoc.

Prosz臋 o to aby napisali do mnie ludzie kt贸rzy b臋d膮 w stanie mi pom贸c w dobraniu sterownik贸w.

Dodane 02.03.2009 (Pn) 4:06

Marekkk , to mi pom贸偶 prosze :slight_smile:

Dodane 02.03.2009 (Pn) 4:26

Hej!

Pom贸偶cie mi dzi艣 skasowa艂am sterowniki do karty d藕wi臋kowej przez przypadek. Teraz nie dzia艂aj膮 mi wcale. Wszystko jest p[rawid艂owe tylko nie mam sterowwnik贸w. Je艣li to potrzebne to mam p艂yt臋 g艂贸wn膮 tak膮 : MSI KT880 Delta (MS-7047) Prosz臋 o pomoc w wybraniu sterownik贸 i rozwi膮zaniu tego problemu :slight_smile:

www.msi-polska.pl,mo偶esz u偶y膰 p艂ytki ze sterownikami.