Publiczne ip

(Lukasz Grzelak22) #1

poprosilem mojego dostawce o publiczne ip odpisal mi to .dodam ze mieszkam w irlandi co mam teraz zrobic.I can give you a public IP if you like, this will forward all traffic straight to your PC, you will need to change your IP address to reflect this. If you go to your connection properties, then TCP/IP properties and set your IP address to 84.203.181.333333333, then change your default gateway to 84.203.181.1111111111. Leave all other settings the same. When you have this done send me a text and I will make the final change to enable this. You will need to make sure that you use a good firewall and antivirus as you will be open to attacks from the internet zmienilem troche te ip

(Golden Finger) #2

To co napisał dostawca, skonfigurować swoje połączenie sieciowe wpisjąc IP hosta, w tym przypadku Twojego komputera i IP bramy.

Wpisując swój adres IP, nr maski sam się wpisze.

Start - Panel sterowania - Połączenia sieciowe.

Wybierz swoje połączenie lokalne i PPM Właściwości, tam kilknij na Protokół internetowy (TCP/IP) i wybierz jego właściwości.

W zakładce Ogólne wpisz odpowiednio podane adresy od dostawcy.

DNS możesz pominąć bo zapewne nie masz podanych nr IP.

:okulary:

(Golden Finger) #3

Juniorek upał doskwiera ??

Doczytaj do końca i zabierz głos, gdy będziesz miał coś do powiedzenia, by pomóc :evil:

:okulary:

(Lukasz Grzelak22) #4

ok juz mam

poradzilem se

dzieki