Publikacja Napisanego Programu

Witam, jeśli zły temat, to przepraszam ale naprawdę nie miałem pojęcia gdzie napisać.

Napisałem prosty, mały ale dość użyteczny program w Visual Basic, jest on prawie gotowy i zacząłem zastanawiać się jak i gdzie mógłbym go opublikować

Ponieważ nie mam żadnego doświadczenia z marketingiem, proszę o pomoc/porady/sugestie

Dziękuję

może poproś, napisz do redakcji dp niech oceni ten program ? jak naprawdę użyteczny może redakcja go umieśći u siebie ? jaką przewidujesz licencje ?

Dodane 16.06.2013 (N) 10:36

a może wypal go na kilku płytach i daj do testowania znajomym ? co do ceny to myślę że góra 40-50 zł bym dał tylko co to jest ? :o pozdrawiam

To bardzo dobry pomysł - z napisaniem do redakcji, ale na razie nie będę zawracał im głowy, przynajmniej zanim naprawdę dopracuję ten program do perfekcji.

Pomysł ze znajomymi też niezły, niestety nie posiadam zbyt wielu znajomych którzy interesują się komputerami ^^

Kompletnie nie znam się na licencjach, ale program będzie Freeware, ponieważ jest naprawdę mały, i nie ma sensu brać za niego jakichkolwiek pieniędzy

Dziękuję za odpowiedź

PS: Jeśli naprawdę jesteś ciekawy co to za program, to zapraszam na gadu: 24691004

pozostają kwestie licencyjne, i wcale nie chodzi tu o Twój program, a licencje środowiska (programu), w którym go napisałeś. jeśli nie jest ono do zastosowań komercyjnych to lipa. to jest tak jakbyś np. windowsa dla domu zainstalował w firmie. niby to samo, a jednak nie, bo domowy windows nie zezwala na użycie komercyjne

Rozumiem, program napisałem w Visual Studio 2010. Widzę że będę zmuszony trochę poczytać i poszukać zanim się zdecyduję na dystrybucję programu…

Dziękuję za ważną informację

Załóż własną stronę internetową, na której przedstawisz program i udostępnisz go do pobrania.

Skontaktuj się z serwisami, takimi jak dobreprogramy w sprawie udostępnienia Twojej aplikacji w swoich zasobach.