Puchar UEFA

kurde :oops: - nie wiem czemu mnie się to z Benficą ciągle myli :? sorki… :oops:

Mecz był kapitalny, niesamowita dramaturgia. AZ zagrało dobrze, bardzo ambitnie, ale Sporting po raz kolejny udododnił swoją wielką klasę. Liczę na Sporting w finale. Grają u siebie, kibice mogą być 12. zawodnikiem, ale tak czy inaczej, Puchar UEFA z pewnością należy się tej drużynie.

wielka szkoda alkmaar zasluzyli na ten fianl ale coz… w finale moze byc roznie sporting ma ogromna przewage gdyz graja na wlasnym boisku, ja jednak postawie na CSKA sa po prostu lepsi.

Sporting zagrał dobrze w pierwszej połowie, co zostało udokumentowane piękną bramką Rogerio. Akinfiejew nie miał nic do powiedzenia, mimo iż jest niebywale utalentowany i już dziś porównuje się go do Jaszyna. W drugiej połowie Portugalczycy podarowali jednak prezenty Rosjanom i tak po prostu musiało się skończyć. Gra Sportingu w defensywie wołała o pomstę do nieba. Uważam, że zawiódł Moutinho. Szkoda mi graczy z Lizbony, bo liczyłem na nich, ale stało się inaczej - pan Abramowicz na pocieszenie ma ten Puchar UEFA.

No i Ruski wygrali :smiley:

I niech to urocze stwierdzenie będzie konkluzją tematu.