Puchar UEFA

Jest już temat o Lidze Mistrzów, więc o Pucharze UEFA również by się przydał :). Zapraszam do dyskusji :).

Ale sie naOTowało…

od takich dyskusji grzechoo i detektyw macie PW :evil:

Chyba nie będzie o czym dyskutować.

Puchar UEFA moim zdaniem przestał być ciekawy, w momencie kiedy odpadły z niego polskie drużyny

raczej przestał być ciekawy bo TVP nie wykupiła transmisji :stuck_out_tongue:

z resztą gra tam jeszcze Parma (Serie A) więc ja chętnie kibicuję…

chociaż mój faworyt odpadł (kolejny)… Sroki nie dały rady Sportingowi, a wręcz się zbłaźniły… :frowning:

cóż teraz pozostaje Parma :lol:

OTy :arrow: KOSZ

Sporting po raz kolejny zagrał kapitalnie i wyeliminował nie byle jaką drużynę, bo Newcastle. Trochę szkoda mi Shearera, mógł dołożyć Puchar UEFA do swojej kolekcji trofeów. Coraz bardziej zaczynam lubić Sporting. Piękna, szybka, techniczna gra przyniosła skutki. Oj, będzie bardzo ciekawie w półfinałach…

i kto by pomyślał *

a mnie bardzo szkoda… to jeden z czołówki moich ulubionych piłkarzy… nigdy nie zapomnę jak szalał na Euro '96 :twisted:

robił tam co chciał… mam gdzieś jeszcze plakat z nim z tamtej imprezy :smiley:

* zonk usunięty dzięki Torresowi

ja sadze ze wygra CSKA.

Zapytaj na PW, jak Cię to interesuje

mi tez się wydaje że wygra CSKA

detektyw 997 kogo interesuje o co się założyłeś.

Post kosz

stawiam na CSKA :stuck_out_tongue:

postawiłem w STS-ie na Parmę i Sporting :lol: (może chociaż w UEFA uda się coś zarobić)

z drugiej strony CSKA u siebie jest praktycznie nieomylne :? ciężko będzie ich wysadzić za burtę… liczę jednak na Gilardino i kolegów :smiley:

PS. detektyw 997 jesteś moim idolem… jak cię drzwiami wyrzucą to włazisz oknem :lol: byleby mieć posta więcej :spoko:

jak na mnie to parma nie ma wiekszych szans z cska. oni sie tak od dawna slizgajai dosc szczesliwie znalezli sie az w polfianle uefa bo patrzac na to co graja w lidzeac do nieba ze szczescia. ostatnie 2 rundy ze sttutgartem (2 razy po 0-0-dogrywka i austria 1-1 i 0-0 co to sa wyniki??) slizgaja sie i maja fuksa.

hehe no tak, ale warto pamiętać, że w sporcie szczęście to równie ważny czynnik co umiejętności, zaplecze etc. ;]

Sporting bedzie gospodarzem jak dojdzie do finalu i dlatego stawiam na nich :wink:

Podobnie jak Serek stawiam na Sporting. Ta drużyna ma prawdziwy charakter, o czym przekonało się całkiem niedawno Newcastle. Sporting gra bardzo ładny, ciekawy, a przede wszystkim poukładany futbol. Liczę na nich :twisted:.

No oni maja spore szanse :smiley:

Sporting zdecydowanym faworytem do zdobycia Pucharu UEFA - Jose Peseiro* mnie zadziwia… wyciska z tej ekipy wszystko co się da :lol:

Parma vs CSKA - no mniej lubiane pupile Romana się nie popisały, czyżby za wysko zawieszona poprzeczka słabiutkiej :shock: Parmy… w Serie A grozi im spadek, a w UEFA radzą sobie tak dobrze :roll: i bardzo dobrze :lol: FORZA SERIE A 8)

AZ Alkmaar oczywiście ma szansę, ale po tak dobrym widowisku jak wczoraj 75% szans przyznaję Sportingowi :slight_smile:

*dzięki Torres

CSKA wygra PUHAR UEFA

Lol, trenerem Sportingu jest Jose Peseiro :D.