Pulpet po mojemu

2 polubienia

Moje wyglądają bardziej tak:


ale to pewnie zależy od tego kto co z domu wyniósł :wink:
A tak serio - popraw tytuł posta :wink:

1 polubienie

Bo co? Serio kogoś w dziale “Pulpity użytkowników” to myli? Zażartować nie można?

1 polubienie

Wiesz, mi to nie robi, ale nie zdziw się jak zaraz okaże się że naruszasz regulamin forum bo tytuł powinien jasne informować czego dotyczy się wątek, a użycie słowa “pulpet” sugeruje że zamierzasz rozmawiać o kulinariach. Żeby nie było - ostrzegałem :stuck_out_tongue:

To dział dyskusyjny, czy pokazywania pulpitów?

Bardzo ładny. Jedynie co bym jeszcze zmieniła, to ikonki po prawej na górze, by pasowały wyglądem do reszty. Ale tak to całkiem miły dla oka pulpecik :):blush:
Te paski w tle to działający equalizer jest, czy tylko taka graficzka?

Jaki programik do takiego cuda?

To moje pierwsze podejście do kreacji za pomocą Rainmetera. :wink:
W planach mam jeszcze parę zupełnie innych pulpitów.

Co do ikonek, problem polegał na tym, że brakowało mi ikonek w takim właśnie wariancie a samemu nie chciało mi się ich robić. :stuck_out_tongue:

Tak, w tle jest działający visualizer, paski wyskakują zza gór.

Rainmeter w wersji 4.1. W Internecie jest pełno widgetów do takiej zabawy. Powodzenia. :wink:

Czy to jest jakaś gotowa skórka, czy sam ją robiłeś?

Gotowe są tylko pojedyncze elementy. Ustawienie, konfiguracja to ja robiłem.

Ahas… Tak, on ma sporo możliwości konfiguracji.
Ikonek “hexagonal” jest tyle, że idzie oczopląsu dostać. Patrzyłam sobie właśnie na deviancie. Duuuuużo ich tam.
Ten vis fajnie musi wyglądać. Ja akurat z win nie korzystam, ale pewnie pod pingwinkiem też by się to dało jakoś zrobić. Muszę się rozejrzeć za jakimś sposobem.
Dzięki za info :wink:

Wszystko fajnie, ale pasek menu po tej samej stronie co ikona zamykania na belce okna?

Może jakoś przeniósł je na lewo:

obraz

Nie spodziewałem się, że coś takiego jest możliwe pod Windowsem :wink:

Ale taką metodą prawie wszystko jest jak w lustrzanym odbiciu :rofl:


W niektórych aplikacjach wciąż działa stary LeftSider:

Nie daje za to rady eksploratorem z Windows 8.1/10 (przyciski nakładają się na coś i są słabo widoczne + słabo klikalne) i aplikacjami bez paska tytułu.

2 polubienia

Wiele rzeczy jest możliwych :wink:

LeftSider jest bardzo kapryśnym programem. Na razie najlepiej działa mi bodajże z LibreOffice. Ale przeważnie połowa na prawo, połowa na lewo (Win7). Mac to nie będzie. A co do paska z menu startowym, to akurat nie jest specjalnie skomplikowane. W podstawowych ustawieniach systemu powinno być. Ja mam u góry start obecnie.