Pulpit nie ładuje się

Witam,

mam problem z komputerem, a dokładnie z jednym z komponentów systemu czyli explorer.exe. Wnioskuję to z tego, iż to on jest odpowiedzialny za ładowanie ikon na pulpicie i pasków zadań. Tak więc spróbowałem przywracać tą aplikację z płyty instalatora, ale i to nic nie dało. Zakładam więc ten temat i uprzejmie proszę o szybką odpowiedź. Oczywiście zamieszczam loga z HiJackThis v2.0.2 : http://wklej.org/id/105534/

P.S : Wiem że temat o podobnym problemie już istnieje (post2196514.html#p2196514), ale próbowałem tych sposobów z tego wątku i nic więc dopisałem się do tematu, ale w związku z tym, że nikt nie odpowiedział zakładam nowy temat. Za spam pokornie żałuje i pójdę się wyspowiadać, ale zależy mi na czasie.

Wciśnij słynnych “trzech króli”, następnie w Menedżerze Plik - Uruchom i wpisz explorer.exe

… nie znam się na tym, ale może coś pomoże. :slight_smile:

j/w jeżeli nie działa i przywróciłeś sobie go z płyty i nadal nie działa-jakiś wirus go blokuje…

w logu wirków nie widze…ale widzę, że masz poinstalowane programy do modowania wygladu systemu- możliwe, że to one Ci pokopały explorera- musisz jakoś się dostać do usuwania programów i usunąć te dziadostwo, potem musisz przeczyścić kompa i rejestr programami i przywrócić explorera-jeżeli to nie pomoże, to chyba tylko format Ci został…