Pulpit zdalny w Vista HP

Witam. Ja i moja ciotka mamy internet na dwóch komputerach. Obydwoje mamy Vistę Home Premium. Mam zmianę ip. Ja zarejestrowałem się w usłudze no-ip i pobrałem klienta. Ją też zarejestruje. Ja mieszkam od niej 60 km. Chciałbym robić pulpit zdalny ale nie wiem jak skonfigurować dwa kompy. Oprócz tego chciałbym łączyć się do siebie z zewnątrz.Ktoś powie jak to zrobić ?

Użyć TeamViewer.

Zadziała ? Program ten to program typu serwer cz klient ? Mam natie 2 Mb/s , ciotka publiczny, ja router asmax 1004g ale muszę zmienić na pireli dicus DRG A125G. Będzie działać ? A gdybym łączy łsię z szkoły z Visty business lub xp professional to muszę instelować TeamViever ?

Może odwiedź stronę producenta …

A co z instalacją na inych kompach ? Bo u ciotki zainstaluje normalny ale szkolne ? To może wersja przenośna ?

musisz instalować musisz znać inder i hasło tyle że hasło sie zmienie co włonczenie programu i musiasz akceptowac na 2 kompie

Identyfikator znam i hasło zmieniłem dla siebie. A jest jakiś komputer przez który mógł bym się połączyć w celach testu ? Chodzi mi jak to działa.