Pulpit

Witam mam pewien problem, otóż przychodzę do domu włączam komuter i na pulpicie każde ikonki mają podświetlenie :frowning:

Zrobiłem tak jak w poradnikach : PPM na pulpit > Właściwości > Pulpit > Dostosuj Pulpit > Sieć Web, w sekcji strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

Zrobiłem dosłownie tak samo i zjarał mi się pulpit i do tego dalej ejst cień pod ikonkami.

Wygląda to tak:

okl4i5mjrhpgai8nh7b.jpg

Troszke tapety a reszta biała … Co robić ???

Źle. Musisz usunąć wszelkie strony web ustawione w tym aplecie

Ma być tak

screen1c.gif

A jak pozbyć się podświetlenia ikonek ?

screen1v.gif

Klikanie elementów

Witam,

Krok po kroku.

  1. PPM Mój komputer> Właściwości.

  2. Zakładka Zaawansowane.

  3. Wydajność>Ustawienia.

  4. Zakładka Efekty Wizualne.

  5. Zaznaczasz opcję Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu.

  6. Zastosuj i po wszystkim

Pozdrawiam

Brak przeźroczystości w podpisach ikon na pulpicie Win XP

  1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według >> usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

  4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także.

:slight_smile:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN