Punkbuster nie chcę się uruchomić

Chciałem sobie dziś pograć w BFa po długiej przerwie, ale mam pewien problem. Gdy gra się ładuje to po chwili wywala i pokazuje się okienko, że wywalił mnie PnkBstrA.exe:

4613591.png

Chciałem przeinstalować punkbustera, lecz pojawia się:

722829pnk.png

Usuwałem wcześniej wszystkie pliki z C:/Windows i nic nie pomogło, wyłączenie antywirusa i firewalla też nie pomaga.

Dodam jeszcze, że jakiś czas temu w BF P4F też mam taki sam błąd.

System: Windows 7 ultimate 64 bit

W grze niby pb zaktualizowany:

beztytuu123213213123.png

Naprawa instalacji przez origin nic nie pomogła.

jeżeli masz comodo firewall to spróbuj dodać do wyjątków proces punkbustera, przynajmnie ja tak kiedyś miałem - ustawiłem jako systemowy i pomogło. Poza tym sprawdź w usługach czy masz uruchomioną usługę punkbustera (bo z nią jest przecież problem), czy ma status automatyczne uruchamianie

Nie, mam tylko firewalla windowsowego, antywirus to avast jakby co.

usługi sprawdzałeś? - panel sterowania

Sprawdzałem, przy próbie uruchomienia pokazuje się taki błąd:

badkuhwa.png

jedyne co mi przychodzi do głowy to wyinstalowanie+porządek w rejestrze i ponowna czysta instalacja. Pewnie jakiegoś pliku/biblioteki(?) brakuje. Niestety w trybie awaryjnym ciężko chyba byłoby coś tu zdziałać (tak mi się wydaje)

No właśnie to robiłem ze 2-3 razy. Usunąłem każdy plik związany z pb (również ten w folderze z grą), potem wyczyściłem rejestr programem CCleaner i jakimś Eusing Free Registry Cleaner, następnie przy testach pokazuje się w/w błąd.

ale usunąłeś pliki czy odinstalowałeś/panel sterowania? może trzeba całą grę nie tylko punkbuster “przemielić”? (zawsze możesz zrobić kopię jakiśtam plików z gry)

Odinstalowałem przez panel sterowania, następnie w partycji systemowej w wyszukiwarce wpisałem pierw “pnk” i usunąłem wszystko, potem wpisałem “pb” i usunąłem rzeczy związane z nim. W trybie awaryjnym nic nie da się zrobić z tym, próbowałem.

Miałem podobny problem tylko przy innej gierce ,naciskasz klawisz Windowsa + r ,wpisujesz msconfig ,zakładka usługi i zaznaczasz Punkbuster .

Nie mam tam tego.

Dodane piątek, 3 maja 2013, 13:58

Zrobiłem skan combofixem, może jakiś program blokuje tego pb.

http://wklej.org/id/1028944/

A tu logi z OTL’a:

http://wklej.org/id/1028959/

i

http://wklej.org/id/1028960/