Punkty i Słowo klucz

Witam założyłem sobie forum internetowe na darmowej domenie ugu.pl. Wgrałem silnik zainstalowałem ,wgrałem szablon i kategorie.Ale szablon wgrałem darmowy ponieważ jestem w połowie pracy robienia szablonu.

Chciałbym zrobić słowa klucz w shouboxie(czacie) i punkty (np.że dostaje się po wpisanym kluczu).Proszę was o pomoc ponieważ ja już szukałem różnych postów itp. ale nic nie znalazłem .Proszę was o dobry poradnik ze szczegółami lub o skrypt .Acha jeszcze jedno gdzie ja mam to wgrać żeby to działało.Dziękuję

Aż tak trudno przy poście do sb sprawdzić, czy nie ma klucza w ciągu. A jeśli jest dodać punkt ? :stuck_out_tongue:

nie rozumiem.Ja chce dodać słowa klucz na własne forum

Chcesz te klucze na forum to je tam wstaw :stuck_out_tongue:

Jak nie rozumiesz ? Czego konkretnie. Jak dla mnie bardzo prosto napisałem. Post = metoda wysyłania danych jak tego nie rozumiesz. Jest get i post. Za ich pomocą wysyłasz za pomocą formularzy kod do php :stuck_out_tongue:

Jak robisz własny szablon to powinieneś wiedzieć jak to wszystko działa. Robisz baze danych z kluczami i potem te klucze musisz sprawdzić przy poście, czy ich nie ma w wiadomości. Jak są dodajesz pkt znów do bazy. A jak nie ma to nic nie robisz i tyle :slight_smile:

Btw te twoje automatyczne warny łatwo oszukać. Nic nie zastąpi moderatora :stuck_out_tongue:

ale mi chodzi o to żeby te słowa klucz był w czacie