Punkty Payback na allegro-jak wykorzystać?

Witam

Co trzeba zrobić żeby wykorzystać punkty payback zdobyte na allegro?. Kupiłem ostatnio bardzo dużo i drogi więc zastanawiam się nad tym. Nie mam niestety czasu żeby dojść do tego samemu dlatego pytam tutaj. Proszę o wyrozumiałość i pomoc.

pozdrawiam

http://www.payback.pl/

Logujesz się, patrzysz na co możesz wymienić zebrane punkty.

http://allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/payback/

Ogólnie, trochę trzeba tego nazbierać żeby było coś sensownego 8)

Jeśli masz telefon na kartę w orange to zawsze możesz go doładować za te punkty

A ja bym ci proponował zainteresować się ofertą stacji benzynowych BP- mają tam lepszą ofertę prezentów za punkty payback niż jest na stronie programu.

A ja proponuje olać ten cholerny Payback. Już 3 (TRZY) MIESIĄCE czekam aż “odblokują” mi TYSIĄCE pkt. zdobyte za zakupy na Allegro. Takie uczestnictwo mija się z celem. Mam np. 10.000 pkt.nazbieranych ale 3000 z nich jest “zablokowane” i nie mogę z nich korzystać. Ja rozumiem dzień, dwa, trzy czekania ale od 4 września za dziesiątki moich zakupów na Allegro te 3000pkt. nadal są przez nich “nie rozliczone” - parodia.

Tomi ale dlaczego zablokowane?? Co allegro mowi??

Ja tam jestem zadowolony, nabijam na orangu i bp, czasem na onlinach. Kokosow z tego nie ma ale cos tam sie uzbiera. Matka w Realu chyba zbiera na druga karte :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z tego co się orientuje to regulamin mówi, że nowo zdobyte punkty podlegają trzy miesięcznej weryfikacji, ma to na celu wyeliminowanie nadużyć związanych z rezygnacją transakcji przez kupującego. Osobiście mi to nie przeszkadza, ba, powiem więcej, karty mam sprzeżonę z osobistym kontem oraz firmowym, jeśli mógłbym wykorzystać wszystkie punkty zaraz po zakończeniu transakcji, nagrody wyższych lotów bym się nigdy nie doczekał :slight_smile:

No wiec wlasnie allegro ma okres “karencji” tak jak mowisz Danielson. Sie zastanawialem czy chodzi o cos innego w tym przypadku

Nie wiem po co w ogóle jeszcze ktoś bierze udział w tym całym programie payback,to jest taka ściema że szok.Żeby tam coś od nich dostać to pierw by było trzeba wydać z 10 tyś zł i za to dostaniemy patelnie o wartości 20 zł.Tak tragiczne że aż śmieszne

Sam sie kiedys tym zainteresowałem … nie wiem jak jest teraz w kazdym razie kiedy ja na to patrzylem sytuacja wygladala tak : kubek termiczny xxxx punktów + dopłata 30zł … cena kubka na allegro 30zł :D:D:D

Z tym ze zapominacie, że punkty mozna zbierac w kiludziesieciu firmach wiec ich zebranie jest szybsze, choc zgadzam sie ze nominalnie trzeba miec duuuuuuuuuuzo punktow na jakakolwiek nagrode. No ale we wszystkich programach to akurat jest podobne.

nie wiedzialem o tym. zbieram punkty za doładowania w orange, z allegro i okazjonalnie jysku, ostatnio też sporo dostałem ze speak up ale o tym nie wiedzialem. To przez strone orange zy stronę payback?

Przyznam, od kiedy zamienili program profit (w orange) na payback to żeby sobie telefon doładować to chyba przez 5 lat musiałbym ładować :confused: . Kiedyś raz na rok nawet doładowywałem sobie konto za te 25zł. A teraz od początku tego konkursu uzbierałem sobie na 1 doładowanie. I to tylko dlatego, że kupuje dużo na allegro.