Pusta lista programów w menu start XP

Coś dziwnego stało mi się z komputerem. Wyczyściła mi się lista programów w menu start w takim sensie, że gdy daje start --> wszystkie programy, to prawie nic nie ma: ani offisa, ani większości, tak samo z resztą, daje gry --> (puste) jakby ich nie bylo… Chciałam zrobić przywracanie systemu, daje akcesoria --> narzedzia systemowe --> a tam zamiast przywracanie systemu pisze (puste)… Co robić??

Wciśnij logo windows i r jednocześnie i wpisz rstrui.exe i wciśnij enter - jest to plik exe przywracania systemu. Jeżeli wywali błąd, to spróbuj polecenie %windir%\system32\rstrui.exe. Jeżeli przywracanie z jakiegośpowodu niepowiodłoby się, to uruchom komputer z płyty instalacyjnej i po zaakceptowaniu umowy wciśnij klawisz r. Spowoduje to ponowne załadowanie wszystkich składników i plików systemowych bez utraty danych i koniecznosci instalowania sterowników(mimo wszystyko jednak przygotuj płyty ze sterownikami, bo instalator w trakcie nakładki może poprosić o podanie jakiegoś sterownika) i jakiegokolwiek oprogramowania. Na pewno nie spowoduje to przywrócenia skrótów do twoich programów(tak więc będziesz sobie musiał je powyciągać sam, albo zainstalować dane programy od nowa), ale powinno przywrócić gry, narzędzia systemowe itd.