Puste logo - Sagem

Mozna skads sciagnac puste logo do SAGEM my-x5m ??

Złączono Posta : 26.03.2006 (Nie) 21:41

Sorki wielkie. Mialem ten temat umiescic w Telefonia komórkowa a najwyrazniej przez przypadek wyladowal gdzies indziej. Sorki wielkie. :slight_smile:

KLIK

KLIK

Więcej w szukajce

TaOs a zauwazyles model telefonu jaki mnie interesuje ?? :roll:

POMOŻE KTOŚ ?? :frowning:

piotrekjunior : a przeczytałeś chociaż te tematy ? Coś mi się zdaje że nie…

Tak. I nadal nic nie znalazlem na temat SAGEMA :twisted:

a w jakiej sieci masz telefon?

zrob przezroczystego gifa, i przez kabel / irde wgraj do telefonu jako logo

albo umiesc na serwerze, polacz sie z wapem i sicagnij, potem zapisz jako logo

Jak ?? :lol:

odpal PSP czy co tam masz [jakis program graiczny, zaawansowany] i bierzesz new > i ochaczasz gdzies kolor tła…

Nie ma polecenia USTWA JAKO LOGO ani nic w tyms tylu :?

TYLKO na tapete da sie :?

zapewne masz telefon w sieci na abonamencie lub miksie i jak nie zmienisz oprogr. to nic z tego nie będzie…

Wlasnie tak :?

A czy jak zdejme simlocka a anstepnie wsadze karte PLUSA GSM to nadal :dupa: zbita będzie ?? :?

Driver122 : nie gadaj głupot

piotrekjunior : bo tam nie miało być na temat sagema tylko wystarczy pomyśleć, przeźroczysty gif raczej nie pomorze bo o ile dobrze pamiętam x5 nie obsługuje gifów, ale z jpg raczej nie ma problemu.

Odpalasz jakiś program np: Mobi MB wybierasz pliczek (który wcześniej zrobiłeś 1x1 px i dobrałeś odpowiedni kolor do tapety - tak żeby się zlewał) wybierasz pliczek, wybierasz ustaw jako logo telefonu i już :confused:

Nie mam kabla do tela 8)

Moge zrobic kropke wielkosci 1 pixela i wyslac jako MMS z Orange ??

Mam Sagema x7 i mam zupełnie inne oprogramowanie niż ten sam tel w sieci-podobnie jest np w sagemie 6-2…po prostu w tel z simlockiem nie ma opcji zmiany loga operatora…