"puste" zdjęcia


(Nielogiczny) #1

Witam.

Problem jest następujący:

Niechcący skasowałem folder, w którym były inne podfoldery i ważny dla mnie podfolder ze zdjęciami. Jakieś 2 czy 3 dni później (a więc dzisiaj) zorientowałem się, że go skasowałem i oczywiście jak to zwykle bywa te zdjęcia akurat są mi potrzebne.

Pomyślałem, że odzyskać je to nie sztuka. Więc odzyskałem przez PCI Inspector File Recovery i nawet drugi raz przez UndeleteMyFiles.

I tutaj niestety wielkie rozczarowanie, jedynie kilka z tych zdjęć jest widocznych... a 95% jest "pusta". Tzn. zdjęcia są, ale nie ma żadnego obrazu na tych zdjęciach, zupełnie nic, nie można ich otworzyć w podglądzie ani w żadnym programie.

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem (sprawić by zdjęcia stały się widoczne) to bardzo proszę o pomoc.

Dodam też, że nie mogę cofnąć systemu aby odzyskać te zdjęcia, ponieważ nie mam punktu przywracania.


(Gryf00n) #2

PhotoRec powinien przywrócić zdjęcia

pobierz

tutek


(Nielogiczny) #3

Dziękuję za odpowiedź.

Spróbowałem tego programu, nawet starałem się trzymać tutoriala... jednak coś poszło nie tak, bo zamiast naprawić odzyskane pliki to zapisało mi w docelowym folderze wszystkie zdjęcia jakie przeglądałem w internecie.

Jeśli ten program rzeczywiście może pomóc to może prześlę Ci Fix00ser folder ze zdjęciami, które chciałbym naprawić (oczywiście nie chcę zawracać głowy jeśli nie miałbyś czasu).

I mimo wszystko dalej szukam sposobu na naprawę więc pomocne posty będą mile widziane.