"puste" zdjęcia

Witam.

Problem jest następujący:

Niechcący skasowałem folder, w którym były inne podfoldery i ważny dla mnie podfolder ze zdjęciami. Jakieś 2 czy 3 dni później (a więc dzisiaj) zorientowałem się, że go skasowałem i oczywiście jak to zwykle bywa te zdjęcia akurat są mi potrzebne.

Pomyślałem, że odzyskać je to nie sztuka. Więc odzyskałem przez PCI Inspector File Recovery i nawet drugi raz przez UndeleteMyFiles.

I tutaj niestety wielkie rozczarowanie, jedynie kilka z tych zdjęć jest widocznych… a 95% jest “pusta”. Tzn. zdjęcia są, ale nie ma żadnego obrazu na tych zdjęciach, zupełnie nic, nie można ich otworzyć w podglądzie ani w żadnym programie.

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem (sprawić by zdjęcia stały się widoczne) to bardzo proszę o pomoc.

Dodam też, że nie mogę cofnąć systemu aby odzyskać te zdjęcia, ponieważ nie mam punktu przywracania.

PhotoRec powinien przywrócić zdjęcia

pobierz

tutek

Dziękuję za odpowiedź.

Spróbowałem tego programu, nawet starałem się trzymać tutoriala… jednak coś poszło nie tak, bo zamiast naprawić odzyskane pliki to zapisało mi w docelowym folderze wszystkie zdjęcia jakie przeglądałem w internecie.

Jeśli ten program rzeczywiście może pomóc to może prześlę Ci Fix00ser folder ze zdjęciami, które chciałbym naprawić (oczywiście nie chcę zawracać głowy jeśli nie miałbyś czasu).

I mimo wszystko dalej szukam sposobu na naprawę więc pomocne posty będą mile widziane.