Pusty komunikat w Mozilli, uniemożliwiający prace

Witam,

Od jakiegoś czasu wyświetla mi się dziwny komunikat w Mozilli, kiedy… w sumie nie umiem dokładnie tego sprecyzować; jak próbuje wejść na Gmaila, zalogować się do jakiegoś chronionego systemu (mbank, WoW acc, PayPal itp.) lub wejść na jakąś mocno oskryptowaną stronkę (forum WoWa). Wyskakuje mi pusty komunikat, nic w nim nie ma, mogę tylko dać OK; zamieszczam screena (nawet jak wchodzę na IS to wyskakuje mi to) http://img266.imageshack.us/my.php?image=123123pe0.png . Kiedy używam np. Opery to wszystko pięknie śmiga; niestety nie mogę się na nią przestawić ;] Mozilla ftw.

Myślę, że problem leży gdzieś w komunikacji z Javą albo coś w ten deseń… nie wiem. Googla przeszukałem, nic konkretnego nie znalazłem, oczywiście reinstalowałem/updatowałem Mozille i Jave, jv16 czyściłem rejestr; nic nie pomogło. Proszę o pomoc :wink:

Spróbuj jeszcze na nowym profilu albo z wyłączonymi rozszerzeniami. To co powyższe specjalnie nie pomogło, bo nie miało sensu. FF niczego w rejestrze (no, prawie niczego) nie trzyma.