Pyt.dot.samsunga U700

Od dwóch dni mam tego samsunga i nie wiem jeszcze dwóch rzeczy więc zwracam się do was z pytaniem

1.Dlaczego Ustawieniach->Bezpieczeństwo->Blokada prywatności nie moge założyć blokady na nic bo wpisuje hasło i wyskakuje że błędne hasło chociaż dopiero co je ustawiam i nie było ustawione,spełnia warunki od 4 do 8 znaków czy jakoś tak

2.Jak wgrać jakiekolwiek gry lub programy :roll: ![-o<

podstawowe hasło to 1234 lub 1111 lub 0000

a gry poszukaj w google lub z gazet a a jak amsz z orange do orange word kupiłem tam gre za 5 zł a w gazecie kosztowała 20 zł

zadne z tych haseł nie działa.A za friko nie da sie tych gier?przez kabel.Nie wierze ze nie ma żadnego sposobu i jak kupuje samsunga to skazuje sie na niekorzystanie z javy

Jako użytkownik samsunga U600 informuję, że podstawowe hasło to: 00000000 :slight_smile: A co do wgrywania plików java, to myślę że powinien być jakiś sposób, chociaż pewnie nienajwygodniejszy, jak to zresztą w Samsungach bywa. Poszukaj na forum samsunga, tam powinno coś być. Jeśli go nie znajdziesz napisz na priv;)

Hasło jest dobre dzięki.Wzięłem opis stąd (na dole strony) http://www.samsungi.pl/viewtopic.php?t= … c&start=15 i do pewnego momentu wszystko idzie dobrze tylko w tym programie kiedy klikam na Com port: browse nie ma Qualcomm diagnostics interface tylko Qualcomm Proprietary USB Modem (PID 3197) i jakieś inne…poza tym nie wiem czy dobrze te sterowniki sie zainstalowały pisało wszystko ukończone ale Windows znów wyświetlił te okienko do wyszukiwania sterowników.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.