Pyt. odnosnie karty kredytowej millenium

Witam.

 

Około tydzień temu poprzez internet złożyłem wniosek do banku millenium o kartę kredytową z limitem 3400zł. Moje miesięczne zarobki to około 1700/1800zł. Na chwilę obecną umowy 3 miesięczne. Sprawdzając wczoraj status wniosku wyświetliło się coś takiego: Wniosek zamknięty - proces został zakończony. Czy mam przez to rozumieć, że karta została mi przyznana? Jeżeli tak to kolejna sprawa dotyczy również tej karty. Trochę się zagalopowałem i ustawiłem ten limit na 3400zł. Jednak w tej chwili odpowiadałoby mi, a raczej musem jest by była to granica 4000zł. Czy w związku z tym, muszę się udać do najbliższej placówki i złożyć ponownie jakiś wniosek o zwiększenie limitu?

 

I ostatnia sprawa dotyczy zakupu i zapłaty przez wymienioną kartę. Chciałbym zakupić laptopa którego cena wynosi 3500zł. Jednak chciałbym zapłacić dopiero 1 ratę za miesiąc. Czy w tym czasie pierwsza rata wynosi jakiś smieszny procent czyli maksymalnie 5%? I jak to wygląda z resztą rat? Mogę ustalić je przez internet i spłacać co miesiąc czy również muszę udać się do placówki?

Myślę, że wszystkie te pytania powinieneś zadać pracownikowi bankowej infolinii:

http://www.bankmillennium.pl/pl/o-banku/kontakt/

Karta kredytowa nie służy do takiego kredytowania, bo jest chyba najdroższym możliwym kredytem. Z tego co widzę zwykła karta kredytowa w milenium ma 16%. ale mają jakiś program bezodsetkowego rozkładania na raty - tu chyba o szczegóły musisz dowiedzieć się w banku.

Oprocentowanie nie jest problemem bo w takiej kwocie nadpłata będzie naprawdę mała