Pytań kilka :)


(pawel_m) #1

Witam wszystkich..

Mam kilka pytań i od razu na wstępie proszę o wyrozumiałość dla mojej niewiedzy, gdyż jestem początkującym użytkownikiem linuxa..

Po pierwsze - mam Mandrivę PowerPack2008 xtreme2. Jest dostarczana z LinDVD i pakietem kodeków fluendo. Problem jest jednak taki że żaden program do odtwarzania video w mojej dystrybucji (LinDVD, Totem, Kaffeine) nie chce odtwarzać ani plików AVI ani DVD, może znacie na to radę jakąś?? Pomóżcie błagam..

Po drugie - Gry instalowane przez CEDEGĘ nie chcą "iść" i pojawia się komunikat, że nie ma karty dźwiękowej, co jest bzdurą jednym słowem - pomóżcie.

I po trzecie - Xtreme2 nie chce pokazać zawartości mojego pendrive'a (firma pqi), pokazuje jedynie ikonkę jego wewnętrznego menu :frowning: Jest na to lekarstwo?? Acha i jeszcze jedno - jest gdzieś w sieci jakiś "poradnik" dotyczący komend w wierszu poleceń??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.. Z góry dziękuję


(Kaka') #2

pawel_m

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif


(Soren) #3

Skoro masz extreme2 to najszybciej będzie jak napiszesz do obsługi technicznej... użytkownikom extreme 2 taka przysługuje... pomoc techniczna czi dużo szybciej pomoże...

Droga jest taka mandriva? :twisted:


(Klossj23) #4

Co do Kaffeine - windowsowe kodeki są ?

http://kaffeine.kde.org/?q=faq#question6


(Norbert Stepniakowski) #5

Kosztuje tyle co czas, który potrzeba, aby poszukać:

KLIK


(Kaka') #6

Mayron , zastanów się trzy razy za nim coś napiszesz...


(Soren) #7

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło :stuck_out_tongue:

Ciekaw jestem ile pawel_m zaplacił za te mandrive...