Pytania Allegro

Mam 2 pytania odnośnie allegro. (prosze mnie nie odsylać do pomocy na stronie allegro)

  1. Jeśli wystawię np jakiś przedmiot na Allegro to czy za wystawienie od razu jest pobierana opłata ? czy dopiero jak to sprzedam ?

  2. Jak w ogóle ma sie płatności allegro. Przecież niby sie tam cos płaci. Czyli mam rozumieć że rachunki przychodzą pocztą czy jak.

Wiem że pytania są może głupie ale nie doczytałem sie tego na allegro w pomocy. Jestem w tym troche ciemny a chce wzbogacić sie o cenną wiedze.

  1. Tak, przy wystawieniu przedmiotu jest pobierana opłata. Wchodzisz w allegro>>Moje allegro>>Rachunki>> i tam masz ile jesteś winien allegro.

2.Jeżeli chcesz zapłacić to co jesteś winien to w “Rachunki” masz opcje Zapłać(albo coś w tym stylu), wtedy na to klikasz, wybierasz rodzaj zapłaty i jak wybierzesz przelew to pojawi ci się ich numer rachunku na który musisz przelać pieniądze.

opłaty są pobieranie za wystawienie przedmiotu (za funkcje oraz po sprzedaniu go (dział opłaty i prowizje w pomocy allegro)

moje allegro==>rachunki==>wpłać==>tutaj masz swoje subkonto dla wpłat (mozesz je wpłacić w dowolnym banku internetowym, poprzez szybkie płatności on-lne po prawej stronie subkonta oraz na poczcie)

krzysiel ile masz lat?