Pytania do tych co zaktualizowali Xperię Neo V do ICS

Mam pytania do tych co zaktualizowali Xperię Neo V do Androida 4.0.3:

  1. Czy jak dodacie widget zakładek na pulpit, to potem nie można w nie wejść, bo po prostu widget jakby “zamarza”?

  2. Czy działają wam dobrze gry gameloftu? Po aktualizacji Asphalt 6 ma artefakty i samochód znacznie “ciężej” skręca, Assassin’s Creed wywala błąd zaraz gdy zaczynam walczyć ze strażnikami (niezależnie który to poziom), a w Real Football 2011 pod koniec meczu ekran wariuje i nie da się grać. W Temple Run postać źle reaguje na dotyk (np. skręt w lewo czyta jako skok).

  3. Gdy nagrywacie wideo, to podczas zoomowania obraz zacina się?

Chodzi mi o oficjalną aktualizację dla Polski przez PCC.

Wydaje mi się, że większy odzew od posiadaczy tego telefonu uzyskasz bezpośrednio na forum związanym z androidem, gdzie na pewno jest odpowiedni dział dla tego telefonu.

  1. Widżet nie ma prawa sobie od tak zamarzać. Zrób reset do ustawień fabrycznych i wgraj jeszcze raz na nowo system. Potem sformatuj z telefonu kartę pamięci i pościągaj widżety oraz aplikacje/gry na nowo i zobacz jak telefon będzie się zachowywać.

2 i 3. Może się to wydać głupie pytanie na początku, ale posiadasz oryginalną kartę pamięci albo podkładałeś inną dla sprawdzenia? Odpowiedź na pierwsze pytanie też powinna pomóc

Ambasador marki XPERIA

rune ----------> Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, ale nie wgrywałem na nowo systemu. Wyczyściłem także kartę pamięci, podczas resetu. Czy trzeba koniecznie na nowo wgrywać system? Obecnie przesyłam na kartę pamięci foldery gameloftu i zobaczę jak gry działają.

A gdybym chciał na nowo wgrać ICS to wystarczy opcja napraw w PC Companion? Bo nie mam roota ani żadnych modyfikacji, tylko oficjalny soft.