Pytania dotyczące Netii (neta)

Otóż przypuśćmy że chcę założyć sobie Internet od Neti. I teraz tak co muszę zrobić aby się przyłączyć ? Muszę mieć założoną Neostradę (bo wiem że z niej można przejść na usługi Neti) ? I czy może mi ktoś podać obecnie obowiązujący cennik Neti za ich usługi Internetowe (szukałem ale nie mogłem znaleźć a jeśli już to nie jestem pewien czy to są obowiązujące) i jeszcze jedno pytanie co lepiej założyć Ntię czy Chello a może najlepiej Neostradę ? Oczywiście w grę wchodzi w każdym przypadku 1Mb/s ?

Z góry dzięki :slight_smile:

Do netii musisz zadzwonic na 0 801 802 803 i sie umawiasz na spotkanie z ich rpzedstawicielem. Koles przychodzi podpisujecie umowę i czekasz 3 tygodnie na netie. Przynajmniej ja tak mialem ponieważ netia pracuje na kablach tpsa (przynajmniej internet) i jest zalezna od nich. Rezultatem tego jest to ze tpsa robi swinie i podlaczenie trwa bardzo dlugo. Sam wiem bo tyle czekalem na netie. Teraz jeszcze popoludniami transfer maleje mi o polowe z 1mb na 0,5mb. Jak mialem neostrade to wszystko bylo w porzadku. Nie wiem czy jest to jeszcze aktualne ale ja place 55 zł za miesiac przy umowie na 24 miesiace (w netii) przy czy 1 miesiac gratis. Neostrada gdy podpisywalem netie byla droższa o okolo 13 zł na tych samych warunkach. Jednak z tych dwóch poleciłbym ci neostrade bo aktywacja trwa około 3-5 dni a nie 3 tygodnie jak w netii. Jeżeli masz możliwość mieć chello to z tych 3 chello poleciłbym najbardziej. Najtańsze i chyba najlepsze. Poza tym ma bardzo dobre oferty w pakiecie tzn: internet +telefon + kablówka pełny pakiet. Jest tylko 1 minus. Ip masz bodajże ale nie jestem pewien zmienne ale niezależnie od ciebie. A w neostradzie i w netii wystarczy ze zresetujesz połączenie masz nowe ip. Jest to bardzo wygodne o ile korzystasz z rapidshare. Musisz sam wybrać. Ja bym wybrał chello albo neostrade.