Pytania odnoście zamawiania komputera

Witam, mam kilka pytań związanych z zamawianiem komputera - na morele.net

Kupując zestaw komputerowy to mogę do ,jednego’’ koszyka dodać np słuchawki, kabel od internetu, zasilacz? Znaczy czy 1 koszt przesyłki, gdybym z kodu na montaż i przesyłkę użył? Czyli czy jeśli dokupię coś więcej niż komputer to jest to w 1 cenie transportu.

Czy nie ma problemów z reklamacją komputera? Czy można dodawać coś do niego, aby gwarancji nie utracić?

Czy nie ma problemów z gwarancją - zaciekawił mnie ten film http://www.youtube.com/watch?v=NI8CG7M81pk

Czy jeśli kupiłbym komputer do złożenia, oraz Windows, to on byłby nagrany, czy nie?

Przy zamówieniu, trzeba czekać na jakiś list rejestracyjny do zakupu ( jak na allegro), czy nie? Bo jak są zmieniane ceny, to nie wiem czy takie coś by zdążyło dojść.

Z góry dzięki za odp,

Pozdrawiam.

do koszyka wrzucasz co chcesz , wysyłka nastąpi gdy przy każdej rzeczy będzie w statusie twojego zamówienia pisało GOTOWE ,wtedy paczka ze wszystkim zostanie wysłana po jednych kosztach przesyłki , jeśli zamawiasz za pobraniem to mimo użycia kodu płacisz za pobranie kurierowi,darmowa jest gdy płacisz przelewem.

zestawy nie są plombowane ,możesz dodawać i zmieniać co chcesz bez utraty gwarancji .

Co do systemu windows to nie bardzo rozumiem ,zamawiasz system to dostajesz go na płycie i instalujesz sobie w domu. Jeśli chciałbyś aby system był zainstalowany już ,to musisz dodać do koszyka usługę montażu z instalacją systemu http://www.morele.net/montaz-komponento … ego-87683/

nie ma sensu zlecać im tego , bo instalacja samemu jest bardzo prosta.

Gdy zarejestrujesz konto na morelach od tego momentu możesz robić zakupy , nie ma czegoś takiego że musisz czekać na list z hasłem jak w allegro, o ile pamiętam trzeba kliknąć link aktywacyjny który przyjdzie na twój email

co do gwarancji to ci nie powiem bo nic jeszcze mi się nie zepsuło

ważna rzecz gdy już rozpakujesz swój nowiuśki komputer,to zdejmij bok obudowy i zobacz czy przypadkiem podczas transportu nic się w środku nie poluzowało ,nie odpadło itp. :smiley: sprawdź czy wszystkie kabelki podpięte

montaż przedłuża bardzo wysyłkę ,normalnie czeka się ze 3-4 dni a z montażem może być nawet i 2 tyg :slight_smile:

dzięki wielkie :slight_smile: