Pytania odnośnie Call of Duty Black Ops 2

Ostatni kupiłem Call of Duty Black Ops 2 poprzez Steam, a tam nie ma polskiego. Skat pytanie, czy da się jakoś to wgrać, bo jak pożyczyłem od kolegi PL i zainstalowałem to wgrały się tylko pliki gry, a pliki językowe angielskie zaczeły się pobierać przez Steam, a instalacja kończy się, a zaczyna aktualizacja i tych angielskich pliczków. Drugie pytanie, to czy można grać jakoś z kolegą, jak ja mam tą grę i on ma i jestesmy obaj na multiplayer, czy da się jakoś grać wspólnie? Jakiś prywatny meczyk czy jakoś tak? Ostatnie pytanie brzmi, jak można i czy wogóle można zresetować postać? Mam 31 LV.

Z góry dzięki za odpowiedzi :smiley:

wystarczy ustawić steam na język polski i gra bez problemu ściągnie ci się w języku polskim, z resztą chyba w opcjach gry można zmienić język a podmiana plików językowych to działa na piratach, na oryginale nie przejdzie bo steam to wykrywa jako niespójność plików i zamienia na swoje.

co to za filozofia grać razem? jeden z was musi mieć otwarty nat a drugi po prostu dołączyć do lobby i możecie normalnie grać w multi w jednym teamie.

o ile się nie myle to po wbiciu prestiżu jest opcja resetu statystyk, a jeśli chodzi ci o reset lvlu to nie ma takiej opcji, chcesz mieć 1lvl, wbij prestiż inaczej legalnie nie można.

No co do polskich plików spróbuję, a co do grania razem to możesz ardziej jasniej napisać? Jaki nat? Tam nie da sie tworzyc serwerów…chyba. Ja mam CoDa od niedawna

w lobby na dole masz napisane Typ NAT:… i by grać razem jeden z was musi tam mieć Otwarte, w przypadku jak masz zamknięte to musisz go otworzyć w routerze. drugi dołącza do tego z otwartym i gracie, jaśniej się nie da.