Pytania odnośnie instalacji SP1


(nickel) #1

Witam,

Własnie ściągam SP1 do visty home basic i pytania: czy vista dużo zajmuje na dysku po zainstalowaniu SP1?? bo mam na to ok 14 gb, chyba wystarczy? czy zmienią się moje ustawienia na laptopie po zainstalowaniu SP1 czy pozostanie wszystko tak jak mam teraz przed instalacją??


(zaklik) #2

Pozostanie wszystko tak jak przed instalacją . SP 1 dla Visty zajmuje z tego co pamiętam ok.700mb więc miejsca spokojnie starczy .


(Krzysiekn C) #3

nickel ,

Chcciałem się spytać odnośnie SP1 do Visty,czy każdy powinien posiadać SP i wczym pomaga nam SP, oraz skąd można pobrac SP??

Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam


(zaklik) #4

Przyspiesza kopiowanie plików , jesli wcześniej nie instalowałeś aktualizacji toteż odczujesz 2 -3 x przyspieszenie włączania systemu . Moim zdaniem powinno sie aktualizować system . Odsyłam do artykułu http://www.centrumxp.pl/WindowsVista/13 ... a_SP1.aspx . Wszystko o SP 1 dla visty .


(Frog) #5

nickel , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(nickel) #6

Alan77 to zależy jaką masz wersje visty czy 32bit czy x64, w tym linku, który podał zaklik masz wszystko na temat SP1 a jeśli masz viste 32bit to możesz ją pobrać stąd http://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=en a tutaj masz x64 http://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=en

EDIT: tylko że to są wersje angielskie bo ja taką posiadam. Wpisz na googlach to na pewno znajdziesz polską.


(Przeman19) #7

Ja mam taki problem z instalacją SP1 do 32-bitowej Visty HOME PREMIUM za każdym razem jak instaluje wyskakuje mi taki błąd

Dodatek Widows Vista Service Pack 1 nie został zainstalowany na tym

komputerze.

Kod błędu 0x80004005. Aby uzyskać szczegóły,odwiedź stronę

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=101139. Mam oryginalną Vistę. Może ktoś wie jak temu zaradzić.

Z góry dzięki za odpowiedź.


(nickel) #8

hm... nie wiem dlaczego ale po zainstalowaniu tego SP1 na moim laptopie włącza się on troszke dłużej i na gg jeśli ktoś się pojawi to najpierw pojawia się wiadomość a za sekunde, dwie dopiero dźwięk... nie wiem czym to jest spowodowane ale przed instalacją SP1 było normalnie czyli ktoś się pojawia to dźwięk jest odrazu... nie wiem może się to ustabilizuje jeszcze i z tym włączaniem też...?!