Pytania odnośnie integracji logowania forum phpBB3

(Tajgeer) #1

Witam!

Próbuję na swojej stronie zintegrować logowanie z forum (skrypt phpBB3), aby użytkownik logował się jednocześnie na stronie i na forum.

Zawartość pliku login.php:

<?php

include('../forum/common_strona.php');

echo '

'; ?>[/code] Zawartość pliku common_strona.php:
[code]<?php define('PHPBB_ROOT_PATH', '../forum/'); // ścieżka do forum define('IN_PHPBB', true); $phpbb_root_path = (defined('PHPBB_ROOT_PATH')) ? PHPBB_ROOT_PATH : ''; $phpEx = substr(strrchr(__FILE__, '.'), 1); include($phpbb_root_path . 'common.' . $phpEx); include($phpbb_root_path . 'includes/functions_display.' . $phpEx); $user->session_begin(); $auth->acl($user->data); $user->setup('viewforum'); $userdata = $user->session_begin(); ?>
Wszystko ładnie, pięknie. Wchodzę na strone login.php i widzę, iż jestem zalogowany na forum (po 3 sekundach następuje przekierowanie na moją stronę - dodałem funkcję login_fp). Sprawdzam na forum - jestem zalogowany. Jednakże, kiedy wchodzę ponownie na stronę login.php - tracę tak jakby sesję (zostaje wylogowany z forum). Czy jest jakiś sposób, aby utrzymać sesję przy życiu ? Inne pytanie - jakie pliki musze zaincludować do skryptu na swojej stronie oraz jakich użyć warunków, aby wyświetlić inną zawartość dla osoby zalogowanej, natomiast inną dla użytkownika niezalogowanego ? Próbowałem użyć:
<?php

if($user->data['is_registered']) {

// ZAWARTOŚĆ DLA ZALOGOWANEGO

} else {

// ZAWARTOŚĆ DLA GOŚCIA

}

?>

Niestety, ale to nie działa. Za każdym razem pokazuje mi formularz logowania (zawartość dla gościa). Co muszę zrobić, aby skrypt działał tak, jak tego chcę ?