Pytania odnośnie konta izzykonto w mBanki

Witam. Mam takie pytanie, czy jak założę konto to muszę od razu wpłacić jakieś pieniądze, czy kartę dostaję za darmo, czy za dokonywanie przelewów (do innych banków), prowadzenie historii konta coś się płaci? Czy jest możliwość zakładania lokat poprzez internet? Gdzie mogę dokonywać wpłaty gotówki na moje konto? Czy jest jakieś miesięczne oprocentowanie? Czy polecacie to konto dla osoby niepełnoletniej?

aż tak trudno było poszukać http://www.mbank.pl/informacja/#cats=p/ … dokumenty/ ?

Co do polecania, kiedyś polecałem, dzisiaj odradzam. Ci którzy są w mBąku od dawna wiedzą dlaczego :wink:

powiedz dlaczego, jaki inny bank proponujesz?

W jaki jaki sposób szukać banku? Np. napisać swoje wymagania w formie pytań, poszukać stron banków, a tam dział kontakt i zapytać.

Uzasadnij prosze

ja się waham miedzy mBankiem a kontem pocztowym co wybrać??

Nie polecam ze względu na częste błędy, ciągłe zmiany regulaminów i cenników, nie pewność niczego oraz niekompetentność mLinii. Generalnie dla mBanku dobry klient to taki, który niczego nie oczekuje, trzyma kasę na koncie i jej nie rusza a jak chcesz coś załatwić to zaczynają się schody i robią ci problemy czego w innych bankach (zwykłych i internetowych) po prostu nie ma. Kiedyś byłem wielkim fanem mBanku dzisiaj nawet nie pomyślałbym o założeniu tam konta (i mówi to klient, który miał tam konto przez 6 lat)

Co do pocztowego się nie wypowiem bo ja korzystam z Getin Online i BZ WBK (konto mniej niż 30) i jest to znaczący skok jakość :wink:

Co wątku, z tego co wiem to chyba konta dla nieletnich prowadzą tylko mBank, Multi Bank i BGŻ oraz Polbank, nie poradzę, które lepsze ale z tej czwórki zastanowiłbym się tylko nad BGŻ.

W tym Getin Online faktycznie nie ma żadnych opłat?? za prowadzenie konta itp?? i nie doczytałem się ale czy nie musza wpływać tam środki po założeniu ?

Jeśli nie chcesz opłat to wybierasz konto bez premii czy nagrody.

Karta, konto, przelewy itd są free

To w końcu w który banku otworzyć konto. Bo czytałem różne dostępne propozycje konta dla nieletnich i stanąłem przed wyborem międzu multibankiem a mBankiem, który polecacie, (oczekuję od banku zero opłat zaprowadzenie konta, przelewy, korzystania z karty bankowe, prowadzenie historii wpłat, wypłat)?

Multi Bank moim zdaniem lepszy.

A w zasadzie Multi i mBank to jeden bank (banki z grupy Bre Bank) ale Multi jest bardziej rozgarnięty.

Witam serdecznie.

Chciałbym przybliżyć Państwu ciekawą alternatywę. Kasy Stefczyka otworzyły konta dla niepełnoletnich użytkowników tj. 13-25 lat. Każdy z użytkownik konta otrzymuje bezpłatną kartę płatniczą VISA oraz możliwość wypłacania pieniędzy bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ważna informacja dla rodziców - konto posiada limity dzienne do 200. Każda ze stron, rodzic jak i jego nieletnia pociecha, znajdzie odpowiednie rozwiązanie. Zapraszam do odwiedzenia linku poniżej w celu zapoznania się z ofertą Kas Stefczyka - http://www.kasystefczyka.pl/strefa-mlod … la-mlodych .

pozdrawiam,

Adam Tokarczyk - eRzecznik serwisu http://www.kasystefczyka.pl