Pytanie, a w zasadzie kilka :P

Mianowicie chodzi mi o to czy nastepujace gry pojda mi na kompie, nie znam sie za dobrze na komputerach :

  • Dark Messiah

  • NFS:MostWanted

  • NFS:Carbon

  • Battlefield 1942 i 2

  • Dungeon Siege 2

  • Gothic 3

I oczywiście jakie gry na mój procek mi doradzacie (lubie strategie,rpg,crpg,mmorpg, strzelanki jak cs FPP)

Mój procek :

AMD Athlon MP 1,82 GHZ (w wlasciwosciach komputera pisze mi ze )

MMX (+), 3DNow! (+), SSE

512 RAM

GIGABYTE Radeon 9250 (64 bit)

I jeszcze jedno pytanie

Zainstalowalem sobie NFS : Most Wanted, koledzy mowili ze na moj procek to wejdzie spokojnie na sredich lub wysokich detalach, a ledwo mi na srednich ciagnelo, i po jakims czasie mi sie wylaczal… Tak samo bylo z Carbonem na srednich… i ewentualnie chciałem sie zapytac jak podciagnac procka , tzn jakies dodatkowe drivery etc. Myslalem ze mi sie mostwanted wylaczal dlatego ze mialem zlego DirectX’a ale mam 9.0 tak jak na plycie instalacyjnej z radeona. PLX piszcie :stuck_out_tongue:

gg - 4755316

systemcl6.png

Twoi koledzy to widocznie idioci skoro stwierdzili że na takim sprzęcie NFS MW pójdzie Ci na średnich detalach, a Carbonie to nie ma co wspominać.

Taki komp nadaje się co najwyżej do starszych gierek, żadna z obecnych nowości Ci nie pójdzie ew. na zupełnym minimum.

Najlepiej kup nowego kompa jeżeli chcesz grać, jeżeli nie masz tyle kasy to dokup co najmniej 512 mega ramu i lepsza grafikę

Koledzy mieli racje, bo na takim procku Ci pójdzie MW na średnich, ale nie na takiej karcie, i przy takiej ilości ramu ^^

Jak już wspomniał ziomek, dokup 512 ramu, i Geforca 7600 za 350-400 zł

ekhem… prosze ja was:O w MW grałem na tych średnich detalach rozdziałce 800x600 i przycianało mi się czasami na początku przy zderzeniu z blokadami itp. ale gdy komp pochodził ze 3h to śmigało aż miło… a kompa miałem wtedy athlon xp 1700+, 256 mb ramu, gf2 mx400! co do carbona to pożyczyłem od kumpla płytę ale po instalacji i uruchomieniu intulicyjnie po pstrykaniu wybrałem nową grę i widziałem tylko że jadę bo nie było prawie żadnych tekstur prócz budynków które były białymi paskami.

Hamuj język

ShadowWolf

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif