PYTANIE bezprzewodowe myszki, klawiatury?

Chciała bym zakupić bezprzewodową klawiature tylko zastanawia mnie ile taka bateria wytrzyma ? czy może lepiej kupić zwykłą na kablu ?

Zależy jaka jest to bateria.

Z własnego doświadczenia (mysz bezprzewodowa) wiem ,że zazwyczaj jest to tydzień.

tylko tydzień :frowning: to na bateria się nie wyrobi :frowning:

Ciesz się jak to będzie tydzień.Mój kumpel ma mysz bezprzewodową i mu baterie trzymaja około 3 miesiące.Ja mam mysz bezprzewodową i mi baterie trzymają około czterech dni,

Może warto zainwestować parę złotych więcej i zakupić mysz ze stacją dokującą w której myszka ładuje swój akumulator kiedy nie jest używana. :wink:

Tak tylko że aby myszka się ładowała komputer musi być włączoną.To już lepiej wyjąć akumulatorki i włożyć do ładowarki :]

wiec co radzicie Kupic tradycyjna na kablu ? Bo kupić i co chwile wymieniać to chyba nie ma sensu ! coś ten nowy wynalazek jest bez sensu :frowning:

Rafi : więc gdzie widzisz sens stacji dokującej ? Takie stacje podłącza się też do sieci… i komp nie musi byc włączony

wiec taka stacja ładuje myszkę a do klawiatury już nie ma takiego bajeru ? trza bedzie wymnieniac te baterie ?

tak ale do klawiatury kupujesz baterie jakieś porządne np duracell i trzymają ci naprawdę bardzo długo… kilka miesięcy. wiem po sobie :slight_smile:

Polecam bezprzewodowe urządzenia wyłącznie Logitecha, ewentualnie Creative. Innych nie warto kupować!

Klawiatura wytrzyma na bateriach minimum pół roku, najczęściej 2-3 lata. Z myszką jest trochę gorzej, od miesiąca do pół roku, a nawet dłużej. Zależy jak często się używa.

Nie dołączają ładowarek, bo z jednej strony podniosły by koszt, zwiększyły ilość kabli, a z drugiej w ciągu pół roku prędzej akumulatorki same się rozładują niż myszka je wyczerpie. Taniej kupić baterie do myszki za 1-2 zł szt. (w kompletach po 8-10 szt.) niż płacić rachunki za prąd pobierany przez ładowarkę.

Zawsze można później dokupić ładowarkę i akumulatorki R6, mogą się przydać oprócz myszki do latarki, radia itd. W klawiaturze na tyle długo starczają baterie, że nie warto używać akumulatorków.

Natomiast w grach lepiej spisują się myszki przewodowe.

kup myszke z ładowarka :wink: i nie bedizesz miec problemow z wymienianiem bateri :smiley: ja na swojej jade od 5 lat i jak wylanczam kompa to wkaldam zawsze do ladowarki i sie laduje… co do kalwiatury to nie jest juz tak pieknie…

a i napewno nie kupuj nigdy całych zeestawów! czyli kalwiatura + mysz bezprzewodowa! szkoda pieniedzy, kup osobno

mysz bezprzewodowa trzyma na bateriach tydzien ??? :o pierwsze slysze… no to musialy byc naprawde tandetne baterie, u mnie trzymaja po pol roku nawet, kupuje duracell :stuck_out_tongue:

Dla mnie też to dziwne, że bateria z myszki tylko tydzień… :?

Ja mam myszkę bezprzewodową Logitech i korzystam z niej na alkalicznych, tak długo, że sam nie wiem ile… Może gdzieś z około 3 - 4 miesiące.