Pytanie co do przesyłki kurierskiej


(Andrzej91) #1

Witam.

Zamówiłem ostatnio coś na allegro. Sprzedawca twierdzi, że wysłał paczkę wczoraj. Dzisiaj podał mi numer paczki, twierdząc, że dopiero teraz ją namierzył. 1 pytanie, możliwe?

Drugie to to, że wklepałem numer na stronie siódemki i nie ma takiej paczki w bazie. Jeśli wysłał w piątek, to możliwe, żeby jeszcze nie wrzucili do bazy? i czy kurierzy rzeczywiście mają taki nawał roboty? Paczka dojdzie tak jak zawsze?

Dzięki i pozdrawiam :slight_smile:


(Danielson) #2

Spokojnie Panie, do świat dojdzie dwa razy, no niestety mamy okres świąteczny a co za tym idzie fala prezentów drogą pocztową na ostatnią chwilę, więc opóźnienia są jak najbardziej w granicach normy. Nie ma co się martwić, przesyłka kurierska na pewno dojdzie na wigilijny wieczór.

Pozdrawiam,

Danielson


(Andrzej91) #3

Panie, a Pan od kurierów? :slight_smile:


(agaopo) #4

Miałam podobną sytuację w zeszły piątek.Koleś wysłał mi towar DHL-em w piątek,podał nr przesyłki.Paczkę otrzymałam dopiero we wtorek wieczorem.

Wpisując nr przesyłki na stronę DHL jeszcze do południa,widniała informacja:BRAK INFORMACJI O PRZESYłCE! !!


(Andrzej91) #5

A czy ktoś spotkał się z tym, że sprzedawca nie ma od razu po wysłaniu numeru paczki? Inaczej, czy ktoś wysyłał coś kiedyś kurierem? Dostaje się od razu numer paczki?